poniedziałek, 3 czerwca 2013

Rebelya : Rostowski i partia G 6 – 9 czerwca 2013 zadecyduje o Twoim losieThe 2013 Bilderberg conference is now confirmed at the Grove hotel, Watford. A spokesman for Herts Constabulary said:
I can confirm that the Bilderberg group meeting is taking place at The Grove hotel,
Watford, between 6th-9th June 2013″
Tłumaczenie
Konferencja grupy Bildenberg rozpocznie obrady w hotelu Grove , Watford ( północny Londyn )
rzecznik prasowy Herts constabulary – mogę potwierdzić , grupa Bildenberg rozpocznie obrady w hotelu Grove w dniach 6 – 9 czerwca 2013.
Wielu zapewne puka się w czoło słysząc o Bildenberg . Następnie padają słowa teoria spiskowa.
Tak , nie ma wątpliwości . Jeżeli w jednym miejscu spotykają się najbardziej wpływowi politycy, najbardziej bogaci ludzie świata , decydenci i ludzie sprawujący najbardziej wpływowe stanowiska świata także w armiach , kiedy obradują na tematy które dotyczą losów świata a media milczą , nie znają lub mają  zakaz podawania  informacji .
Wtedy bez wątpliwości można mówić – to jest spiskowe spotkanie -
Kiedy jednak przyjrzymy się bliżej temu co się dzieje na przykład w naszym kraju , zajrzymy w życiorysy decydentów , porównamy to z efektami ekonomiczno politycznymi to dochodzimy do wniosku .
Nie maskotki typu tusk, chłopcy spod żyrandola typu bul komoruski ,czy jakakolwiek partia polityczna . Lecz wielka kasa i wielkie wpływy finansjery światowej kierują gospodarkami takich krajów jak Polska.
Lista przedstawicieli polskojęzycznych w grupie Bidenberg

Poland [edit]

cala lista tutaj
Andrzej Olechowski – po zakończeniu studiów w 1973 pracował w sekretariacie Konferencji Narodów Zjednoczonych do Spraw Handlu i Rozwoju (UNCTAD) w Genewie. 1978 – 1982 kierował Zakładem Analiz i Prognoz w Instytucie Koniunktur i Cen. 1982 – 1984 UNCTAD, 1985 – 1987 pracownik Banku Światowego. W 1987 powrócił do pracy w Polsce, objął funkcję dyrektora departamentu w Ministerstwie Współpracy Gospodarczej z Zagranicą. W latach 1989-1991 pełnił funkcję pierwszego zastępcy prezesa Narodowego Banku Polskiego. (źródło: Wikipedia). 
W życiu politycznym to były Minister Finansów w rządzie Jana Olszewskiego.ego obecność w prawicowym rządzie wzbudzała pewne wątpliwości, po pierwsze z powodu jego związków z dawną nomenklaturą postkomunistyczną (m.in. pomagał Bogusławowi Kottowi w zakładaniu Banku Inicjatyw Gospodarczych, który współtworzyli członkowie elit gospodarczych PRL), a po drugie z powodu poparcia, jakiego udzielał mu niechętny Olszewskiemu prezydent Lech Wałęsa.(wkikipedia) 
Wszyscy wiemy że to on wraz z Maciejem Płażyńskim z AWS i Donaldem Tuskiem z UW zakładał partię polityczną Platforma Obywatelska.
Jedyny polityk który na arenie międzynarodowej pyta i podnosi temat grupy Bildenberg to
Gerard Batten z Brytyjskiej partii UKIP który to 20 Maja podczas obrad komisji europejskiej pytał o co chodzi i dlaczego nie ma informacji publicznej . Pytał także kto decyduje o tym , ze mediom zabrania się podawania informacji o tym spotkaniu.
Polscy europarlamentarzyści , posłowie do sejmu i senatu oraz także tak zwane media niezależne milczą i nawet boja się pytać .Brak komentarzy:

Prześlij komentarz