sobota, 8 września 2012

Polonica.net – Abecadło Polaka.

W pełni odtworzona strona internetowa Polonica.net która w roku 2008 na skutek działań kongresu Żydów oraz shechtera vel michnika i jego przydupasów antypolskich którzy dzisiaj prowadza stronę -nowy ekran.pl
została zamknięta .

* * *

Św. PIUS X - pierwszy polski Papież
Św. PIUS X

pierwszy polski Papież


Św. Maksymilian Maria Kolbe
Św. Maksymilian Maria Kolbe


"Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu"
Prymas Tysiąclecia, Stefan Kardynał Wyszyński Prymas Polski  

"Kto kocha Boga, kto wierny Ojczyźnie, niech jej nie odstępuje, wszak widzicie, że idzie tu o zniszczenie praw jej najdroższych"
Tadeusz Rejtan


Portal nasz jest przeznaczony tylko dla tych, których pożera głód i miłość wiedzy, sprawiedliwości i prawdy,
...dla tych, którym nie jest obca sprawa nasza - Polska
...dla tych, którzy mają ambicję poznawać i myśleć, oraz wszystkich tych, którzy myślą lub czynem mogą wpływać na losy wspólnoty naszej - polskiej.


...Słychać wark i skowyt oświeconych, ...i ciemnych, pytających z nie dowierzaniem i trwogą: ...czy to prawda?


Informacje podawane przez nas, są porażające, ale nie jest to kwestia wiary - wierzyć, czy nie wierzyć? - to jest kwestia wiedzy i świadomości.

Fakty publikowane na naszym portalu, mogą na początku wydawać się niewiarygodne, ale po osiągnięciu pewnego pułapu wiedzy, przyjdzie świadomość, i wszystko zacznie pomału układać się w logiczną całość...

Polecamy kontynuowanie czytania, lektura powala z nóg, ale później, pomału człowiek więcej i lepiej widzi i rozumie, co się dzieje i dlaczego. Wiedza to światło, które rozświetla mroki niewiedzy.

Jeśli FAKTY podważają syjonistyczną propagandę poprawności, tolerastwa i liberalizmu, tym GORZEJ dla faktów, ośmiesza się je, wyszydza i na wszelkie sposoby udowadnia że nie są prawdziwe, ...lub pomija się je jako NIEBYŁE. "CENZURA" jest "konieczna" dla ochrony syjonistycznej "prawdy" - talmudycznej propagandy żydowskiej.


A wszystkim tym, którzy wolą tkwić w niewiedzy, głupocie, oportunizmie i ignorancji dedykujemy:


"Z kogo się śmiejecie głupcy ?
Z samych siebie się śmiejecie..."
 I. Gogol

My, Polonica.net, Polski Związek Patriotyczny, O.R.K.A.N. i Katolicko-Narodowy Ruch Oporu kontrjudaizacji i kontrdepolonizacji stwierdzamy

PRL trwa nadal i ma się znakomicie, podczas gdy bracia Kaczyńscy postawili kolejną - po Mazowieckim - grubą kreskę, nad PRL i jej oszukańczym bękartem - nad rzekoma "Trzecią RP", tryumfalnie proklamując narodziny ...już "Czwartej RP".

Powtórzmy więc głośno raz jeszcze, nie było żadnej "Trzeciej RP".

Nie zaistniały ani na chwilę okoliczności uprawniające do postawienia grubej kreski za PRL-em morderców, stalinowców, zbrodniarzy, agentów sowieckich, katów w mundurach, a od 1989 roku także złodziei, szabrowników, bandziorów, zwyrodniałych geszefciarzy, agentów Izraela i MOSADu.

Proklamowanie "Trzeciej RP" było werbalnym propagandowym nadużyciem, a proklamowanie "Czwartej RP" to kontynuacja tego mydlenia oczu milionom Polaków, szyderstwem z cierpień setek skrytobójczo pomordowanych oponentów PRL; kpina z faktów, historii, prawdy i sprawiedliwości; szyderczo chichoczących przeróżnych farbowanych hien nieprzerwanie okradających, zniewalających i rządzących Polską od 1944 roku.

Od czasu "okrągłego stołu" nieprzerwanie prezydentują biesiadnicy "Magdalenki" i "okrągłego stołu", premierują biesiadnicy "Magdalenki" i "krągłego stołu", ministrują biesiadnicy "Magdalenki" i "okrągłego stołu". Jeśli nie osobiście, nie bezpośredni biesiadnicy, to ludzie KOR - marksiści, komuniści, masoni i trockiści, wespół z agentami Izraela i MOSADu.

„Bo w tym zabawa, aby machinator od własnej zginął machiny”
(Szekspir, „Hamlet”)Powered by Ip LocationE cui facit , qui prodest - łac.

głównym sprawcą zbrodni ten, kto na tym skorzystał


nihil novi
Żydostwo jest wszędzie, ...są we wszystkich partiach i organizacjach na lewicy i na prawicy, są na wszystkich szczeblach administracji państwowej, są w Rządzie i Sejmie, ...jako "euro-deputowani", są w organizacjach 'pozarządowych' i fundacjach, są bardzo licznie w Kościele Katolickim i w Episkopacie Polski, są w kadrach Wojska Polskiego, są w policji i sądownictwie, są we wszystkich mediach - po lewej i po prawej stronie, ...
anty-polscy, anty-narodowi, anty-patriotyczni, anty-chrześcijańscy i anty-katoliccy, ...specjaliści od liberalizmu, tolerancji, ekumenizmu, kosmopolityzmu i internacjonalizmu, aborcji, seksualizmu, pederastii i rewolucji obyczajowej, ...politolodzy, socjolodzy, filozofi, psycholodzy, pisarze, poloniści, i "artyści" ...indoktrynują, dezinformują, wyszydzają, fałszują, ośmieszają, zażydzają, kreują 'polską kulturę', prawodawstwo, literaturę, film i rozrywkę, ...kreują 'polską' rzeczywistość, ...kreują światopogląd ...zniewolonego, zżydzonego i bez ojczyzny... głupca XXI wieku
W każdym kraju, w każdym narodzie, gdzie się osiedli to żmijowe plemię, przybłędy, poprzez rozluźnienie obyczajów, liberalizm i tolerancję, wyszydzanie i ośmieszanie historii, tradycji, obyczajów i kultury gospodarzy, odcinają naród od jego korzeni, eksterminując - poprzez ludobójstwo - intelektualne, narodowe i patriotyczne elity, pozbawiają Naród autorytetu i przywództwa, a następnie poprzez postępującą indoktrynację, korupcję i agenturalizm, oraz wywołanie sztucznego kryzysu władzy, doprowają gospodarzy do biedy, nędzy i ubóstwa, rezygnacji i rozpaczy, obce przybłędy ubezwłasnowalniają obywateli w ich własnym kraju - własnej Ojczyźnie, przy jednoczesnym tłumieniu i niszczeniu wszelkich form krytyki, obrony i prób odsłaniania i dekonspiracji ich niszczycielskich działań - poprzez zaciekły i nienawistny atak i zaszufladkowanie jako "antysemityzm", "faszyzm", "nazizm", "rasizm" i "fobie";
sami, uzurpując sobie i dla siebie władzę, obnoszą się i afiszują swoją "polskością" i "szlachectwem" - uzurpując sobie i nazywając się elitami przez siebie zniewalanego, zarażonego trądem tzw. "judeochrześcijaństwa", "ekumenii", "liberalizmu" i "tolerancji", ...i nic nieświadomego i bezgłowego Narodu Polskiego.
"Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich!

Kwestię rozstrzygającą między życiem i śmiercią, zdrowiem i chroniczną chorobą, spokojem i nieustanną gorączką społeczną."Franciszek Liszt, kompozytor


Polska ...podzielona na mniejszą część narodu, nosicieli tysiącletniej tradycji chrześcijańskiej i polskiej cywilizacji, druga część to ogłupione hasłami pacyfistycznymi i socjalnymi, tzw. "judeochrześcijaństwem", "ekumenizmem" , "liberalizmem" , "tolerancją" , "feminizmem" , większa część ludności, składająca się ze zlewicowanych, zkomunizowanych i zżydzonych przeciwników polskiego duchownego i religijnego dziedzictwa (to m.in. wszelkiej maści antyklerykałowie, przeciwnicy i wrogowie Kościoła Katolickiego, masoni, ateiści, sceptycy, gnostycy, i tzw. racjonaliści) i agresywnych mniejszości, głównie żydostwa i mniejszości niemieckiej i zniemczonej.

Ogromną, roztrzygającą rolę pełnią intytucje, instancje i fundacje pozarządowe - religijne, społeczne, humanitarne, edukacyjne, kulturowe. Warunkiem trwałego zwycięstwa judaizmu i komunizmu (co jest jednym i tym samym) jest zapanowanie w takich obszarach, w płaszczyźnie ducha, postaw, przekonań, pogladów. Dzieje się to poprzez instytucje kreujące postawy i poglądy - poprzez zażydzony kościół - nazywający żydów "starszymi braćmi" i obchodzący "dzień judaizmu" (!), ...media: prasa, telewizja, radio, film, internet, poprzez uniwersytety i szkoły, centra władzy i kultury.

A wszystko po to, aby zniszczyć, poddać erozji tradycyjne fundamenty stabilności narodowej i chrześcijańskiej, głównie właśnie religię katolicką i w ogóle chrześcijańską, a w nich tradycyjną moralność, rodzinę i harmonię międzypokoleniową.

Na instytucje rodziny idą zacięte ataki ze wszystkich stron; m.in. poprzez usiłowanie legalizacji aborcji i feminizm mający odebrać kobiecie rolę matki, żony, westalki domowych ognisk. Skłócenie, antagonizowanie dzieci z rodzicami, rodziców z dziecmi, proklamowanie tzw. "praw dziecka", odbieranie rodzicom wpływu na wychowanie, kult szkolnego "luzu", obowiązkowe nauczanie o "seksie" i ...homoseksualizmie jako czymś "naturalnym".

Niszczycielski pochód trwa już ponad trzydzieści lat, i stanowi ideologię "elit".

  Ideologia politycznej poprawności = „kulturowy marksizm""Na każdym kroku walczyć będziemy o to, aby POLSKA Polska była, aby w Polsce po polsku się myślało"

"Dla nas po Bogu, największa miłość - to Polska!

Musimy po Bogu dochować wierności przede wszystkim naszej Ojczyźnie i narodowej kulturze polskiej. Będziemy kochali wszystkich ludzi na świecie, ale w porządku miłości. Po Bogu więc, po Jezusie Chrystusie i Matce Najświętszej, po całym ludzie Bożym, nasza miłość należy się przede wszystkim naszej Ojczyźnie, mowie, dziejom i kulturze, z której wyrastamy na polskiej ziemi.

I chociażby obwieszczono na transparentach najrozmaitsze wezwania do miłowania wszystkich ludów i narodów, nie będziemy temu przeciwni, ale będziemy żądali, abyśmy mogli żyć przede wszystkim duchem, dziejami, kulturą i mową naszej polskiej ziemi, wypracowanej przez wieki życiem naszych praojców. Stąd istnieje obowiązek obrony kultury rodzimej."

Prymas Polski, Prymas Tysiąclecia, Stefan Kardynał Wyszyński 12 maj 1974 r.


"Z mogił krwawi powstaną rycerze
 Mścić wiekowe zbrodnie, nieprawości...
 I nad Polską uznojoną Ziemią
 Spłynie Orzeł, znak polskiej wolności!
""Polak miłujący Boga i Ojczyznę powstanie z każdego poniżenia, bo zwykł klękać tylko przed Bogiem."-ks. Jerzy Popiełuszko; 30.01.1983r. [zamordowany ze szczególnym okrucieństwem przez zwyrodniałych zbrodniarzy żydokomunistycznych Służb Bezpieczeństwa PRLu dnia 19 X 1984 r.]

...
"Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem-
Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
"Adam MickiewiczWzrusz, Boże, serce wolnego narodu,
zrzuć zasłonę z jego oczu,
aby wiedział, że wolność źle czynienia
jest znakiem niedoskonałości rządu,
a nie prerogatywą wolności!

Andrzej Zamojski na sejmie 1763 r.Jesteśmy Polakami,
Wiara ojców naszych - wiarą naszych dzieci,
Polak Polakowi bratem,
co dzień Polak Ojczyźnie służy,
POLSKA jest Matka naszą
nie wolno Jej krzywdzić i mówić o Niej źle!"Polacy, zacne syny dzielnego plemienia,
Przed którymi butne wrogi czołem niegdyś biły,
Pokażcie, żeście godni dawnego imienia,
I przodków siły."

wyjątek z wiersza Franciszka Wężyka (1785-1862 "Oda do Polaków")Wszędzie tam gdzie była przelana choćby jedna kropla polskiej krwi - tam jest Polska.

Wszędzie tam gdzie mieszka, choćby jeden Polak - tam jest Polska.

Wszędzie tam gdzie wisi polska choćby najmniejsza biało-czerwona flaga - tam jest Polska.

Wszędzie tam gdzie bije choć jedno polskie serce - tam jest Polska."Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze, stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwanie narodu od religii i Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu."   Roman Dmowski


Rozdziału Kościoła od państwa i zniszczenia, od stuleci, we wszystkich krajach dokonuje radykalny gnostycyzm i ateizm światowej żydomasonerii.

Życie katolickie można streścić następująco: „Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i prorocy" (Mt 22, 37-40).
Miłość oznacza pragnienie dobra dla tych, których kochamy: dobra - to jest uwielbienia Imienia Bożego poprzez czynienie woli Bożej, oraz środków, dzięki którym człowiek może osiągnąć swe doczesne i wieczne szczęście. Zamachy przeciwko temu dobru winny być uniemożliwiane i karane przez kompetentną władzę.
Należy pamiętać, że miłość to nie sentymentalizm. To poszukiwanie rzeczywistego dobra innych i nienawiść zła.
Zrozumienie powyższych zasad wymaga przeciwstawienia się ambicjom żydów i to w dwojaki sposób. Po pierwsze, katolickie życie narodów musi ulec wzmocnieniu. Ponieważ zgodnie z teologicznym prawem, potwierdzonym przez historię,dechrystianizacja prowadzi za sobą dominację żydów, odnowa ducha katolickiego w życiu prywatnym i publicznym jest jedynym środkiem mogącym doprowadzić do osłabienia judaizmu
Po drugie, należy przeciwstawiać się aktom agresji judaizmu. Charakterystyczną strategią judaizmu jest propagowanie fałszu:„Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa" (J 8, 44).
I tak chrześcijanie są eliminowani pod przykrywką bezpieczeństwa, zniewalani w imię wolności, znieważani pod pozorem braterstwa, podbijani w imię równości (demokracja), okradani pod pozorem udzielania kredytu, ogłupiani pod przykrywką oświecenia.
"Tajemnica Izraela na tle historii" - Ks. Michael Crowdy, Ks. Kenneth Nova
"Rzecz ciekawa, że bardzo poważny odsetek spośród nas potrafi znacznie lepiej stosować zasadę bezwzględności (...) na polu bitwy militarnej, niż w walce politycznej lub ideologicznej, jaką jest w dużej mierze współczesna walka o chrześcijaństwo. Ciąży nad nimi w tej dziedzinie zakłamana czułostkowość sentymentalizmu, który nie darmo zastąpił chrześcijańską, mocną, bo w woli mającą siedzibę miłość bliźniego, czysto uczuciowym "altruizmem" i "humanizmem".

Ciąży wypaczona kultura, mało mająca wspólnego z cywilizacją chrześcijańską, bo ta jest cywilizacją czynu i nie boi się walki (...) Położenie współczesne jest tak groźne, że nie możemy sobie pozwolić na tolerowanie podobnych nieporozumień.

Tak, jak konieczne jest głębsze zrozumienie i ukochanie cywilizacji chrześcijańskiej, o którą bój się toczy, tak niezbędne jest również przejęcie się żelaznymi prawami walki, chęcią narzucenia własnej woli przeciwnikowi, dynamicznym dążeniem do zniszczenia jego żywej siły, gotowością do najwyższego wysiłku - ale także i nie na ostatnim miejscu, zasadą bezwzględności.

W granicach naszej autentycznej etyki - nie pseudo-etycznego humanizmu i czułostkowości - musimy być w walce bezwzględni: nie oszczędzać przeciwnika, nie krępować się formami towarzyskimi, nie dać się obałamucić propagandą współpracy i kompromisu, ale bić go czynnie, twardo i mocno.

Walka się już rozpoczęła. Ci, którzy są w linii, niech zasady walki stosują. Ci, którzy jeszcze w niej stanąć nie mogą, niech gotują charaktery, aby były twarde jak stal. W ten sposób wielokrotnie odparliśmy nadciągające burze. To jest jeden z najważniejszych warunków powodzenia wielkiej sprawy, której bronimy i którą obronić musimy."

prof. O. Józef Maria Bocheński , wybitny polski filozof, logik, antykomunista
"Polski Testament Ojczyzna, Europa, Cywilizacja" wydawnictwo Antyk 1999


"Ojczyzna jest - pozostawiając na boku nacjonalistyczną gadaninę - tylko tą przestrzenią, którą człowiek ogarnia wzrokiem, kiedy wejdzie na wzgórze.

Jeśli w pojęciu ojczyzny nie ma miejsca na świątynie i groby, jeśli staje się ona sumą interesów, wówczas patriotyzm jest hańbą.

Przestało być dla mnie ważne, gdzie mieszkam od chwili, gdy ujrzałem, jak umierają wielkie domy i jak rozlegle, samotne pola mojego dzieciństwa pokryły się ludzkimi i przemysłowymi odpadkami."   Nicolás Gómez Dávila

"W naszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek, główną siłą ludzi złych jest lękliwość i nieudolność dobrych; a cała żywotność królestwa szatana ma swe korzenie w opieszałości chrześcijan."
św. Pius XOspałość w modlitwie, opieszałość w poznawaniu i studiowaniu ważnych zagadnień, opieszałość i bardzo często zaniechanie w działaniu...

"Stosunek Żydów do narodu polskiego opierał się zawsze na wielkim oszustwie" (s. 9)

"Żydzi po większej części dochodzili do bogactw drogą nielegalną" (s. 10)

"oszukiwanie Polaków nie płynęło wyłącznie z chęci wzbogacenia się, ale odgrywały tu rolę także względy ideowe" (s. 11)

"[Żydzi] mają posiąść Polskę, a ponieważ Żydzi są i pozostaną narodem obcym, przeto zaczną nas usuwać z naszej ojczyzny." (s. 15)

"Za lat kilkadziesiąt będą stanowili połowę ludności, a jeszcze po jednym pokoleniu większość będzie po ich stronie i podówczas z nami koniec." "[Żydzi] Stworzyli Ligę Narodów i rzeczywiście uciekli się pod jej opiekę" (s. 16)

"Walka, rozgrywająca się dzisiaj o stworzenie Judeopolski nie posiada analogii w żadnym innym państwie na świecie, [...] Musi więc przeciwstawić się żydostwu zbiorowa wola narodu polskiego." (s. 22)

"Nadszedł czas, głoszą syjoniści, do walki z Polską. Musimy usunąć "gojów" z ich ziemi, jak niegdyś Josue usunął Chananejczyków z ich rodzinnego Chanaan.

Ziemia Lechów należy się nam. Tutaj założymy nowy Syjon, tutaj okażemy nową potęgę i zmusimy gojów i akumów, że złotej gwieździe Dawida kłaniać się będą. [...[ Rozpoczęła się walka tu, gdzie jesteśmy najsilniejsi i gdzie mamy najlepsze widoki wygrania. Ziemia polska to nasz nowy Syjon !" (s. 32)

Dlaczego występuję przeciwko Żydom? - Milla Wydawnictwo, Warszawa 2001, s. 35 [reprint wydania z 1923 r.]

Ks. prof. Józef Kruszyński - Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
"Żydzi rozsypani po całej Polsce, wszędzie ze swym duchem wyłączności, z naszym ludem pomieszani, tylko zapluwają cały naród, zapluwają cały kraj, a zmieniając go w kraj żydowski, wystawiają w Europie na pośmiewisko i wzgardę."
fragment z "O Przyczynach Szkodliwości Żydów" - ks. Stanisław Staszic, 1818 r.
"W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie.

Są oni wampirami - a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie.  Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy
."
   Benjamin Franklin'OBCY' - The Alien - "Xenomorph" : ...najprawdziwsza kwintesencja żyda i ...żydostwa!!
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."   PlatonDekalog Polaka

"Jam jest Polska, Ojczyzna Twoja, ziemia Ojców, z której wzrosłeś. Wszystko, czym jesteś, po Bogu - mnie zawdzięczasz"

1. Nie będziesz miał ukochania ziemskiego nade mnie.

2. Nie będziesz wzywał imienia Polski dla własnej kariery, chwały albo nagrody.

3. Pamiętaj, abyś Polsce oddał bez wahania majątek, szczęście osobiste i życie.

4. Czcij Polskę, Ojczyznę Twoją, jak matkę rodzoną.

5. Z wrogami Polski walcz wytrwale do ostatniego tchu, do ostatniej kropli krwi w żyłach Twoich.

6. Walcz z własnym wygodnictwem i tchórzostwem.
  Pamietaj, że tchórz nie może być Polakiem.

7. Bądź bez litości dla zdrajców imienia Polskiego.

8. Zawsze i wszędzie śmiało stwierdzaj, że jesteś Polakiem.

9. Nie dopuść, by wątpiono w Polskę.

10. Nie pozwól, by ubliżano Polsce, poniżając Jej wielkość i Jej zasługi, Jej dorobek i Majestat.


Będziesz miłował Polskę pierwszą po Bogu miłością.

Będziesz Ją miłował więcej niż samego siebie.
Zofia Kossak Warszawa 1940 r.
Kalendarz Żolnierza Polskiego na Środkowym Wschodzie, 1942 r.Dekalog Emigracji, Polonii

Wskazania Papieża Jana Pawla II dla Rodaków poza Polską

1. Nie zapominaj, że najwyższym dobrem jest Bóg i bez Niego nie zrozumiesz samego siebie i nie odnajdziesz sensu życia.

2. Nie zapieraj się imienia swojego narodu, ani jego historycznych doświadczeń, bo są to jego własne korzenie, jego mądrość, choćby i gorzka, jego powód do dumy.

3. Pamiętaj o tym, że gdziekolwiek rzucą cię losy, zawsze masz prawo, aż po kres dni twoich, pozostać członkiem swej narodowej rodziny.

4. W najgorszych nawet okolicznościach, zmieniając środowisko, obywatelstwo, nie wypieraj się nigdy wiary i tradycji twych przodków, jeśli chcesz, by twoi nowi bracia i twoje dzieci nie wyparly się ciebie. Rodzino, stań się tak, jak wielki Kościół, nauczycielem i matką.

5. Szanuj swój naród, pomnażaj jego dobre imię i nie dozwól, aby było nadużywane dla politycznych, nacjonalistycznych, czy jakichkolwiek innych celów.

6. Nie dozwól, aby twoja rodzina, naród, był przez kogokolwiek okradany, lżony, niesłusznie oczerniany.

7. Nie wywyższaj siebie i swojego narodu ponad jego rzeczywiste zasługi i ponad narody inne; raczej pokaż innym to, co w twoim narodzie jest najlepsze.

8. Ucz się od innych narodów dobrego, ale nie powtarzaj ich błędów.

9. Pamiętaj, że mieć rodzinę - naród, jest to wielki przywilej wynikający z przyrodzonego prawa człowieka, ale i nie zapominaj o tym, że "Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek".

10. Pamiętaj, że jesteś dzieckiem narodu, którego Matką i Królową jest Bogurodzica Maryja "dana jako pomoc ku obronie". Powtarzaj często modlitwę serc polskich

"Jestem przy Tobie, pamiętam, czuwam".


-----------------------------------------------------------------------
Powyższe punkty zebrał Ksiądz Prałat Zdzisław J. Peszkowski, Kapelan Rodzin Katyńskich, Kapelan Pomordowanych na Wschodzie , Naczelny Kapelan Związku Harcerstwa Polskiego poza granicami Kraju.


Brońmy naszej świętej ukochanej Ojczyzny, Polski, tysiącletniej historii, polskiej tradycji, obyczajów, kultury narodowej - podstawowego źródła naszej siły i trwania.

Brońmy tysiącletniej wiary ojców naszych i świętego Kościoła, jak zawsze naszej wiernej ostoi i obrońcy Ojczyzny i Narodu.

Pamiętajmy, że ataki na nasz Naród i Państwo, na naszą wiarę i Kościół, tak w świecie i w Polsce, mają swe głębsze podłoże w zaplanowanej walce z Kościołem i z katolicką Polską.

ROTA

Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród,
Nie damy pogrzęść mowy!
Polski my naród, polski lud,
Królewski szczep piastowy,
Nie damy by nas zniszczył wróg ...

- Tak nam dopomóż Bóg!


Do krwi ostatniej kropli z żył
Bronić będziemy Ducha,
Aż się rozpadnie w proch i w pył
krzyżacka żydowska* zawierucha.
Twierdzą nam będzie każdy próg ...

- Tak nam dopomóż Bóg!


Nie damy miana Polski zgnieść,
nie pojdziem żywo w trumnę,
w Ojczyzny imię i w Jej cześć,
Podnosim czoła dumnie:
Odzyska ziemię dziadów wnuk ...

- Tak nam dopomóż Bóg!


Nie będzie wróg pluł nam w twarz,
Ni dzieci nam tumanił.
Orężny wstanie hufiec nasz,
Duch bedzie nam hetmanił,
Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg ...

- Tak nam dopomóż Bóg!


*polonica.net

ROTA Katolików

Nie rzucim Chryste, świątyń Twych,
Nie damy pogrześć wiary.
Próżne zakusy duchów złych
I próżne ich zamiary.
Bronić będziemy Twoich dróg:

- Tak nam dopomóż Bóg!
- Tak nam dopomóż Bóg!

Ze wszystkich świątyń, chat i pól
Popłynie hymn wspaniały:
Niech żyje Jezus Chrystus Król
W koronie wiecznej chwały.
Niech żyje Maria, zabrzmi róg:

- Tak nam dopomóż Bóg!
- Tak nam dopomóż Bóg!


I taki tryumf, taki cud
Powieje z Jasnej Góry,
I z taką wiarą ruszy lud,
Że runą grzechów mury.
I jak mgławica pierzchnie wróg:

- Tak nam dopomóż Bóg!
- Tak nam dopomóż Bóg!


"Sławić wszystko co Polskie, Kochać swój Naród
Czcić jego przeszłość i wierzyć w jego przyszłość
"
   Henryk Sienkiewicz

"Naród tworzą ludzie Honoru, ludzie świadomi wspólnych wartości, którym służyły pokolenia ich poprzedników."
prof. Józef Chałasiński "Żeby wskrzesić naród, trzeba odnaleźć jego utracone jestestwo, z bacznym względem na modyfikacje, którymi je czas zmienił i przekształcił.

Nie improwizujemy Polski, ale z grobu wywołujemy ojczyznę. Nie sporządzamy bez planu i architektów fantastycznego gmachu, ale wygrzebujemy z gruzów starożytną budowlę.

We wskrzeszeniu ducha owych instytucji, owych praw i obyczajów, które niegdyś zdobiły republikańską monarchię polskiego narodu, mieści się wielka myśl politycznej restauracji.
"
-Maurycy Mochnacki

"idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch" (...)

"Bądź wierny Idź"  Zbigniew Herbert

Polscy bandyci

Za carskich czasów, wiemy to sami
Byliśmy zwani wciąż bandytami
Każdy, kto Polskę ukochał szczerze
Kto pragnął zostać przy polskiej wierze,
Kto nie chciał lizać moskiewskiej łapy
Komu obrzydły carskie ochłapy

I wstrętnym było carskie koryto
Był "miateżnikiem" - polskim bandytą.
"Polskich bandytów" smutne mogiły
Tajgi Sybiru liczne pokryły.

Przyszedł bolszewik - znów piosnka stara
Czerwonych synów białego cara.
Polak, co nie chciał zostać Kainem,
Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
A że śmiał mówić o tym zuchwale,
Że nie chciał by go więziono, bito,
Był "reakcyjnym polskim bandytą".

I znowu Sybiru tajgi pokryły
"Polskich bandytów" smutne mogiły.
Gdy odpłynęła krasna nawała
Germańska fala Polskę zalała.

Kto się nie wyrzekł ojców swych mowy,
W pruską obrożę nie włożył głowy,
Nie oddał resztek swojego mienia,
Swojej godności, swego sumienia,
Kto nie dziękował, kiedy go bito,
Ten był "przeklętym polskim bandytą".

Więc harde "polskich bandytów" głowy
Chłonęły piece, doły i rowy.
Teraz, gdy w gruzach Germania legła,
Jest Polska "Wolna i Niepodległa",
Jest wielka. Młoda, swobodna, śliczna,
I nawet mówią "demokratyczna".

Cóż z tego, kiedy kto Polskę kocha,
W kim pozostało sumienia trochę,
Komu niemiłe sowieckie myto,
Jeszcze raz został "polskim bandytą".

I znowu polskości tłumią zapały
Tortury UB, lochy, podwały.
O Boże, chciałbym zapytać Ciebie,
Jakich Polaków najwięcej w niebie? 
(głos z góry)
Płaszczem mej chwały, blaskiem okryci
Są tutaj wszyscy "polscy bandyci"....teraz, żydokomuna, żydłactwo, lewactwo, volksdojcz-'europejczycy', polonofobi zowią nas "antysemitami", "faszystami", "nazistami", ..."polskimi bandytami"...
* * *

Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wystawiać"   A. de Saint-Exupery

" 'Katolicyzm jest moją ojczyzną'. Ale dziś, po Soborze Watykańskim II, po upadku hierarchicznego, sakramentalnego, 'średniowiecznego' Kościoła [Prawdziwa religia jest monastyczna, ascetyczna, autorytarna, hierarchiczna], po 'otwarciu na świat', po zmianie rytuału [Rytuał jest wehikulem sacrum. Każda innowacja profanuje. Kto reformuje rytuał, rani Boga] wierny tradycji katolik prawie już nie poznawał swojej ojczyzny.

Kiedy Kościołowi nie udało się skłonić ludzi, aby praktykowali to, czego naucza, współczesny Kościół postanowił nauczać tego, co ludzie praktykują.

Drugi Sobór Watykański bardziej niż zgromadzeniem biskupów był tajną konferencją biznesmenów poirytowanych tym, że stracili klientów. Wstawienie 'bliźniego' w miejsce Boga było celem liberalnego protestantyzmu z zeszłego stulecia i posoborowego katolicyzmu. Pod wpływem postępowego kleru religia nie jest opium, lecz trucizną dla ludu. Postępowy kler ozdobił dzisiejsze kościoły nie krzyżami lecz chorągiewkami wskazującymi kierunek wiatru.

Lepszy mały Kościół ale z katolikami niż liczny - z rotarianami. Chcąc otworzyć ramiona przed współczesnym światem, Kościół rozłożył przed nim nogi."   Nicolás Gómez Dávila

"Być rewolucjonistą to służyć wrogowi.

Być liberałem to nienawidzić ojczyzny.

Współczesna demokracja to orgia zdrajców
."
  Fernando Pessoa
"Demokracja formalna jest zaprzeczeniem naturalnej formuły państwa i stanowi sztuczny twór myśli ludzkiej.

Stanem naturalnym jest poszanowanie autorytetu, który nie stanowi przeciwieństwa wolności, lecz tylko anarchii
.

My, katolicy, wiemy, że istnienie autorytetu jest czymś normalnym gdyż wywodzi się od Boga."
   gen. Augusto Pinochet

"Demokracja prowadzi do dyktatury."   Platon"Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów bowiem są to rządy hien nad osłami."   Arystoteles"Liberalna demokracja to reżim, w którym demokracja poniża wolność zanim ją zdławi."

"Demokratyczne wybory rozstrzygają o tym, kto będzie uciskany w majestacie prawa."   Nicolas Gomez Davilla

"Głupcy są zawsze i wszędzie ogromną większością, a demokracja ma za podstawę większość."
"Demokracja jest formą dyktatury 'globalistów'."Jean Baudrillard

"Obrzydzeniem napawa nas typowy dla naszej epoki ekshibicjonizm.

Szczerość, która nie wyraża się w sakramencie pokuty, jest środkiem demoralizacji. Kto się publicznie spowiada, nie chce rozgrzeszenia ale aprobaty
."
   Nicolás Gómez Dávila

"Jeśli przez własne niedołęstwo w ciężkie popadliście losy, nie oskarżajcie o to bogów, samiście bowiem wzmogli tyranów, siły im dając i przez to ciężką dźwigając niewolę. Każdy z was bowiem w ślad idzie lisa i we wszystkich was tkwi lekkomyślny umysł.

Język, bowiem i słowa pochlebcy widzicie, na to zaś, co się dzieje, spojrzeć nie umiecie.
"
   Solon z Grecji (VII-VI w. przed Chrystusem; polityk, filozof i poeta; zaliczany był do grona siedmiu mędrców)"Jak może obowiązywać jakakolwiek umowa między ludźmi i jaką wartość mają układy tam, gdzie nie poręcza ich sumienie, gdzie zanikła wiara i bojaźń Boża? 

Jeśli bowiem zburzy się ten fundament, razem z nim upada też wszelkie prawo moralne, a wówczas nic już nie zdoła powstrzymać stopniowej, lecz nieuchronnej zguby narodów, rodzin, państwa i samej cywilizacji
."
 Pius XI encyklika Caritate Christi
" ...Ludzie wiedzieli o Bogu, ale nie chcieli się z tym pogodzić, ani czcić Boga, ani składać Mu dziękczynienia za jego codzienną opiekę. Potem zaczęli snuć niemądre domysły, co do istoty Boga i Jego wymagań w stosunku do ludzi. W rezultacie ich otumanione umysły pogrążyły się w ciemności i zamęcie. Uważając się za mądrych popadli w całkowite szaleństwo. Wtedy zamiast oddawać cześć chwalebnemu, wiecznemu Bogu ...poczynili sobie bożki.... Dlatego Bóg dopuścił, aby popełniali wszelkiego rodzaju rozwiązłości i czynili, co im się podoba, hańbiąc wzajemnie swoje ciała. Oni właśnie zamiast wierzyć znanej sobie prawdzie o Bogu, świadomie uwierzyli kłamstwom."   [Rzymian 1:21-25]


Ojcze Niebieski, stajemy dziś przed Tobą prosząc o przebaczenie i szukając Twego przewodnictwa. Znamy Twoje słowa, które mówią: "Biada tym, którzy zło nazywają dobrem", a właśnie to popełniliśmy. Straciliśmy równowagę duchową i obaliliśmy nasze wartości. Wyznajemy, że: ośmieszyliśmy absolutną prawdę Twojego Syna i nazwaliśmy to pluralizmem; popieraliśmy perwersję i nazwaliśmy to alternatywnym stylem życia; premiowaliśmy lenistwo nazywając to opieką społeczną; mordowaliśmy nienarodzone dzieci nazywając to wyborem; zaniedbaliśmy dyscyplinę naszych dzieci i nazwaliśmy to rozwijaniem ambicji oraz poczucia własnej godności; skaziliśmy powietrze bezbożnością i pornografią nazywając to swobodą wypowiedzi; szydzimy z uświęconych wiekami wartości przodków i nazywamy to oświeceniem, postępem tudzież nowoczesnym stylem życia".   amerykański pastor J. Wright


"Kultura żyje, gdy jest spędzaniem wolnego czasu; umiera, gdy jest zawodem. Kultura nigdy nie wypełnia czasu wolnego ludzi pracujących, gdyż jest ona wyłącznie pracą próżniaka. Kultura jest rodzinnym dziedzictwem. Albo tajemnicą między przyjaciółmi. Reszta to geszeft."   Nicolás Gómez Dávila

"O powstawaniu sprzeczności w życiu publicznym była mowa w "Cywilizacji bizantyńskiej" i tam pod koniec drugiego tomu wyłuszczono obszerniej istotę i cechę obłędu zbiorowego, który nazwałem kołobłędem.

Zdarza się tylko w mieszankach cywilizacyjnych. Gdy mieszanka sięga głęboko i trwa zbyt długo, ogół traci świadomość kierunku, miotany od systemu do systemu, obijany o systemy rozmaite, lecz żadnego nie przyswajający sobie konsekwentnie.

Mieszanka musi doprowadzić do chaosu konsekwencji, a zatem wprowadzić błędnik na miejsce ustalonego kierunku. Tym samym ginie ciągłość i zatraca się równowaga, przepadają tedy trzy warunki powodzenia w życiu.

Dochodzi się do tego, iż nie wie się, co prawda, a co fałsz, co dobre, a co złe, co piękne a co szpetne, aż w końcu w kołobłędzie traci się zdatność odróżniania, co pożyteczne a co szkodliwe."

prof. Feliks Koneczny, fragment książki "Cywilizacja żydowska"

* * *
(...)"Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku.

Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy." (...)

"Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie."

fragment z referatu Jakuba Bermana wygłoszonego na posiedzeniu egzekutywy Komitetu Żydowskiego w kwietniu 1945 r.

...i wychowali, wychowali sobie, pokolenia ...***********

...pokolenia niewolników, Ubeków, ZOMOwców, bandytów i zbrodniarzy, lewaków, agentów, donosicieli, komuchów, polonofobów, anty-polaków, kapusiów, internacjonalistów, "europejczyków"-folksdojczy, żydolubów, kolaborantów i konfidentów, ...

Żydów w Polsce od wieków po dzień dzisiejszy cechowała nielojalność, dywersja, przestępczość i wręcz wroga i nienawistna postawa wobec interesów Polski. W dzisiejszej Polsce żydzi w stosunku do Polaków zachowują się w sposób demonstracyjnie pogardliwy - zamiast wdzięczności za wieki tolerancji odpłacają nam wprost fanatyczną nienawiścią.


Zgoda na piastowanie przez nich znacznej części stanowisk, na których podejmowane są decyzje określające losy państwa i narodu, jest prostą drogą do zguby.

Dlatego w tej nie mającej precedensu sytuacji zarzut >antysemityzmu< staje się coraz bardziej komplementem.

To sami żydzi sprawili, ze każdy Polak ma dzisiaj do wyboru: albo zostać "antysemitą", albo złotrzoną, sprzedajną łachudrą.

"Groźba"

My, co żyjemy byle jak,
my, którym się nie szczęści,
z radością powitamy znak,
znak zaciśniętej pięści.

My ludzkie bydło, ludzki gnój,
z suteren i poddaszy,
my także chcemy herb mieć swój,
na zgubę wrogom naszym.

Dłoń nabiegnietą siecią żył,
gorącą od purpury,
chcemy zacisnąć z wszystkich sił,
i straszną wznieść do góry...

Jan "Bonawentura" Romocki


Zniewolenie jest ceną, jaką trzeba płacić za nieznajomość prawdy lub za brak odwagi w jej głoszeniu.


Prawda a liberalizm ...

rozwiązłość umysłów" bardzo trafnie określa liberalizm intelektualny, powszechnie propagowany przez masonerię, tę teorię, wedle której, wobec nieistnienia jakiejkolwiek prawdy uniwersalnej, każdy ustanawia sobie własną prawdę.

Umysł istnieje dla odkrywania prawdy; liberalizm unicestwia samo pojęcie prawdy.

Ktokolwiek kocha prawdę, z obrzydzeniem odrzuca błąd, a to odrzucanie błędu jest sprawdzianem, po którym rozpoznaje się umiłowanie prawdy.

Jeśli nie kochacie prawdy, to choć byście twierdzili, że ją kochacie i stwarzalibyście takie pozory, wiedzcie, że w danym momencie zabraknie wam odrazy wobec tego, co jest fałszywe, i po tym da się rozpoznać, że w rzeczy samej prawdy nie kochacie"


"Prawo, którego celem nie jest wspólne dobro, nie jest już prawem i nie należy go przestrzegać."   Papież Leon XIII encyklika Libertas.

Polacy w ostatnich stuleciach zbyt często dawali dowody skrajnych zaniechań, połowicznych działań na pół gwizdka.

Jesteśmy z tego dobrze znani, nawet za granicą. Na przykład b. premier Holandii R. Lubbers przypomniał w styczniu 2000 roku, że w języku holenderskim słowami "polska decyzja" oznacza się niezdolność do podejmowania decyzji, dużo gadania, z którego nic nie wynika

To właśnie bardzo skrzętnie, było i nadal jest, wykorzystywane przez nieprzyjaciół, wrogów, sabotażystów i dywersantów, żydostwo i masoństwo, na ich korzyść, i przeciwko Polsce i Polakom.

Ten uparty stereotyp trzeba wreszcie zmienić.

Musi być zmieniony, jeśli chcemy uratować Polskę!

"Tyle Polski, ile ziemi w polskich rękach"   Wincenty Witos


Uznajemy za niezbędne jak najszybsze usunięcie skutków wieloletniego zaniechania rozliczeń ze stalinowską, komunistyczną i SB-cką przeszłością.
Konieczne jest zdecydowane przyspieszenie działań zmierzających do uchwalenia prawdziwej ustawy dekomunizacyjnej w stosunku do byłych wyższych funkcjonariuszy PZPR, SB i rządów PRL-owskich.
PZPR, MBP, UB, SB, informacja wojskowa WSI, KBW, ZOMO powinny być uznane za organizacje przestępcze, a ich byli członkowie muszą być pozbawieni uprzywilejowanych emerytur oraz innych nie zasłużonych korzyści.
Niezbędne jest przyspieszenie działań dla wykrycia nie ujawnionych jeszcze zbrodni UB i SB. Należy ukarać i opublikować pełny zestaw informacji o konkretnych przestępczych działaniach poszczególnych funkcjonariuszy UB i SB, dyspozycyjnych prokuratorów i sędziów wraz z informacjami o ich obecnym statusie.
Należy jak najszybciej doprowadzić do ukarania sprawców stanu wojennego, włącznie z ich degradacją do najniższych stopni wojskowych.
Dawni kaci, mordercy, stalinizatorzy, zbrodniarze i ludobójcy nie mogą być dłużej bezkarni.
Tego wymaga elementarne poczucie sprawiedliwości.

"Ten, kto kocha swój naród chce dla niego prawdy i dobra niezależnie od tego skąd ta prawda i to dobro pochodzi i występuje przeciwko fałszowi i złu niezależnie od tego, jakie jest ich źródło."O. Jacek WoronieckiBardzo ciekawe wynużenia jakie napisał w "Roku Myśliwego" żyd, polonofob, stalinowiec Czesław Miłosz:

"Żadna niewiedza mnie nie chroniła. Miliony w gułagach, deportacje po 1939 roku. Katyń, Powstanie Warszawskie, terror w Polsce... A zarazem istnienie prawowitego rządu w Londynie. I ja przeciwko nim, z tym koronnym argumentem, że przegrali, i że nie mogą wygrać."
Cz. Miłosz, fragment Roku Myśliwego"Kto kontroluje przeszłość kontroluje przyszłość:
kto kontroluje teraźniejszość kontroluje przeszłość
."
 George Orwell

"Straszliwa walka pomiędzy Herkulesem boskim i Herkulesem ludzkim, pomiędzy Bogiem a człowiekiem, rozpoczyna się na nowo. Wściekłość sług zła równa się bohaterskiej odwadze sług Boga. Koleje walki różne: teatr jej rozciąga się do wszystkich lądów, od bieguna do bieguna. Zwycięzca w Europie, zwyciężony w Azji, ginie w Afryce, triumfuje w Ameryce. I każdy człowiek, świadomie czy nieświadomie, służy i walczy w jednej z tych armii, i nie ma nikogo, kto by nie miał swego udziału w klęsce lub triumfie. Kajdaniarz i książę, ubogi i pan, zdrów i chory, mędrzec i prostak, dziecię i starzec, człowiek ucywilizowany i dziki, wszyscy walczą w tej samej walce.

Każde słowo, jakie wypowiada człowiek, natchnione jest Bogiem, albo natchnione światem, i głosi koniecznie, czy to wprost, czy nie wprost, ale zawsze jasno, chwałę jednego lub triumf drugiego. Abel sprawiedliwy i Kain bratobójca są typami dwóch tych Miast, w których rządzą prawa przeciwne i panują nieprzyjaźni sobie panowie, a z których jedno nazywa się miastem Bożym, a drugie miastem światowym, i pomiędzy którymi jest wojna, nie dlatego, że w jednym przelewa się krew, a w drugim się nie przelewa, ale ponieważ w jednym przelewa ją miłość, a w drugim zemsta; ponieważ w jednym ofiarowaną jest ona człowiekowi dla nasycenia jego namiętności, a w drugim Bogu na ofiarę przebłagalną."


Donoso Cortes, Ensayo sobre el catolicismo, el liberalismo y el socialismoWedług Papieża Piusa IX   KATOLICYZM   LIBERALNY   jest jeszcze bardziej niebezpieczny niż komunizm; jest on w rzeczy samej "piątą kolumną" żydomasonerii w samym łonie Kościoła. Pius IX twierdzi następnie, iż znacznie łatwiej jest wykryć i pokonać jawnego nieprzyjaciela niż fartuszkowego brata, jakim w rzeczywistości jest katolik liberalny.

W liście apostolskim z dnia 6 marca 1873 roku skierowanym do koła Świętego Ambrożego w Mediolanie Papież wyjaśnia dlaczego tak bardzo trzeba mieć się na baczności przed katolikami-demokratami przesiąkniętymi modernistycznymi poglądami: "Ci ludzie są bardziej niebezpieczni i bardziej zgubni niż zdeklarowani wrogowie, gdyż NIEPOSTRZEŻENIE I Z NIEZWYKŁĄ KONSEKWENCJĄ POSTĘPUJĄ W SWOICH ZAMIARACH. W rzeczywistości, trzymając się na granicy potępionych błędów, zachowują zewnętrzne pozory nieskazitelnej doktryny, a tym samym zjednują sobie nieroztropnych zwolenników pojednania i zwodzą uczciwych ludzi, którzy, gdyby nie to, niezawodnie sprzeciwiliby się jawnym błędom".


Święty Pius X potępił katolików-liberałów, demokratów chrześcijańskich, modernistów uznając ich za "najbardziej niebezpieczną klikę... usiłującą przywieść Kościół do ich sposobu myślenia. Poprzez przebiegłość i zakłamanie tego perfidnego liberalnego katolicyzmu który, z trudem utrzymując się na granicy potępionego błędu, usiłuje zachowywać pozory systemu przestrzegającego najczystszej doktryny... Ksiądz ma za zadanie wykryć ich przewrotne knowania.

Liberalni katolicy są wilkami odzianymi w owcze skóry.

Będą was nazywali papistami, klerykałami, nieprzejednanymi wstecznikami; miejcie to sobie za honor!"


por. La Contre-Réforme catholique, n. 237, listopad 1987, s. 5.Korzenie Chrześcijaństwa

Ostatnio nasiliły się próby poszukiwania tak zwanych "korzeni" chrześcijaństwa w różnych innych religiach. Kilka lat temu Episkopat Polski zaprowadził nawet w kalendarzu nowe święto "Dzień Judaizmu", obchodzone 17 stycznia, nadając mu oficjalne "hasło" - "kto spotyka Jezusa Chrystusa spotyka judaizm ", co nawiasem mówiąc, brzmi jak herezja.

Sprawę owych "korzeni" chrześcijaństwa poruszył ks. prof. Michał Poradowski w swojej książeczce "Talmud czy Biblia", pisząc między innymi takie oto słowa :

"Chrześcijaństwo jako religia jest absolutną i radykalną nowością, będąc daną ludzkości przez Boga-Ojca przez pośrednictwo Boga-Syna, Jezusa Chrystusa. Przychodzi więc z Chrystusem, jako uzupełnienie i pełnia Objawienia i nie tylko przez nauczanie Jezusa z Nazaretu, ale przede wszystkim przez samą osobę Chrystusa Pana jako Słowo Wcielone. To nie tylko nauka Jezusa Chrystusa jest pełnią Objawienia, ale przede wszystkim sam Chrystus Pan jest pełnią Objawienia jako Słowo Boże. Stąd też. Chrześcijaństwo jako religia nie ma i nie może mieć żadnych „korzeni", poza tym jednym, którym jest Najwyższy i Jedyny Kapłan Jezus Chrystus, Syn Boży.

(...) Zresztą , teologia chrześcijańska oparta jest nie tylko na Biblii czyli Starym i Nowym Testamencie , ale także na filozofii grecko-rzymskiej, zwłaszcza tej , która tak wspaniale rozkwitła właśnie dzięki nauce Chrystusa Pana , który sam siebie utożsamiał z Prawdą, z Miłością i ze Sprawiedliwością, zaspokajając w ten sposób najżarliwsze życzenia prawego człowieka , stworzonego na obraz i podobieństwo Boga. Szukając Prawdy, stale praktykując Miłość i Sprawiedliwość, każdy chrześcijanin nie tylko doskonalił się osobiście, ale także przyczynił się do budowania nowej, bo chrześcijańskiej cywilizacji, jakże różnej od wszelkich dawnych. Stąd też Chrześcijaństwo nigdy nie ograniczało się wyłącznie do kultu, do nabożeństw i praktyk wyłącznie religijnych, ale rozciągało, się na całe życie ludzkie, osobiste i społeczne. Powstała więc „kultura czynu", przed tym prawie nieznana, a rozciągająca się na wszystkie dziedziny działalności ludzkiej, szukającej doskonałości, piękna, dobra, prawdy, sprawiedliwości, a przede wszystkim miłości Boga i bliźniego ."


źródło: ks. prof. Michał Poradowski - Talmud czy Biblia - Poznań 1998.

pełny tekst książki ks. prof. Michała Poradowskiego "Talmud czy Biblia?" http://www.polonica.net/Talmud_czy_Biblia.htm
Powstrzymać ostatecznie, i na zawsze, potworne i powszechne zbrodnie ludobójstwa popełniane na niewinnych i niechcianych dzieciach!!


STOP ludobójstwu aborcji

zbrodnia aborcyjna

zbrodnia aborcji - ludobójstwo, profanacja i bluźnierstwo...

...komuniści, lewacy, toleraści, socjaliści, żydzi i żydofile, sodomici - pederaści i lesbijki, volksdeutsche-"europejczycy", "ekolodzy" i "zieloni", libertyni i masoni, hedoniści, pacyfiści, anarchiści, feministki i feminiści, aborcjoniści, anty-katoliccy i anty-klerykalni "racjonaliści", poganie, ateusze i gnostycy, ...łączy ich jedno - kosmopolityzm, internacjonalizm, to elementy krymino- i korupcjo-genne, elementy finansowane i powiązane z żydokomunistycznymi międzynarodówkami komunistycznymi i światową żydomasonerią, to elementy gnilne, dywersyjne, anty-narodowe, anty-polskie i niegodne zaufania..., wszystkich łączy jedna i ciągle ta sama, ponadnarodowa - internacjonalistyczna idea: "proletariusze wszystkich krajów łączcie się" ...


Czy jak czytasz "polskie" gazety, słuchasz "polskiego" radia, oglądasz "polską" telawi-zję, ...oglądasz "polskie" filmy, ...czy nie czujesz się dyskryminowanym, pogardzanym i poniżanym członkiem mniejszości ...we własnym kraju?!

...
...


Antypolska i antynarodowa żydopropaganda

BIG BROTHER IS WATCHING YOU ... ... ... the Ministry of Truth

WAR IS PEACE

FREEDOM IS SLAVERY

IGNORANCE IS STRENGTH
Wielki Brat obserwuje was ... ... ... Ministerstwo Prawdy

Wojna to pokój

Wolność to niewolnictwo

Ignorancja to siła

polskojęzyczne żydolewactwo

Największe w Polsce polskojęzyczne żydolewactwo, antypolskie, antynarodowe, antykatolickie, żydo-komunistyczne, lewicowo-demoliberalne żydogadzinówki gazety i tygodniki :

jude "Gazeta Wyborcza" - żydokomunistyczna propaganda - organ polonofobów, prowokatorów, żydów, dywersantów i zdrajców, redaktor naczelny polonofob, renegat, fanatyczny komunista, dywersant i zdrajca, arcy-bydlę żyd Aaron Szechter vel Adam Michnik, syn żydowskiego komunisty ukraińskiego, zbrodniarza, polonofoba i polakożercy, agenta i kata NKWD Ozjasza Szechtera, brat żydowskiego zbrodniarza i kata UB Stefana Szechtera vel Szwedowicza - mordercy żołnierzy AK, WiN, NIE, ZWZ, pupil zbrodniarza, agenta NKWD Bolesława Bieruta.

"Jest to gazeta - mówię to z pełną odpowiedzialnością - w specyficznym i pełnym tego słowa znaczeniu - żydowska. Od redagowania, od - powiedzmy sobie - sposobu podawania informacji, od sposobu układania informacji itd. itd. , ona doskonale odzwierciedla mentalność żydowską.ks. prof. Waldemar Chrostowski

"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny." Zbigniew Herbert


jude "Nie" - żydokomunistyczna propaganda - organ zdrajców, prowokatorów, profanów i polonofobów - redaktor naczelny polonofob, profan, prowokator, arcy-bydlę, żyd, odbyt żydokomuny i wszelkiego lewactwa Josek Urbach vel Jerzy Urban. Ten organ odbytu ma klientelę głównie postaparatczykowską, postmilicyjną, postesbecką, kołtuńską, prymitywnie (nie zaś „postępowo") antykościelną — wszystkich tych ćwierćinteligenckich i półinteligenckich chamusiów, których rajcuje pornografia i językowe „mięso", a którzy nie wykazują chęci, by ewoluować od ćwierć-inteligenckości-półinteligenckości ku inteligenckości salonowej.


jude "Wprost" - żydokomunistyczna propaganda - organ prowokatorów, polonofobów, żydokomuny i żydomasoństwa, redaktor naczelny komunista, były sekretarz KC PZPR żyd, mason Marek Król; jedna z głównych trybun prożydowskich racji i ciągłego oskarżania Polaków o antysemityzm. Skrajny filosemityzm "Wprost" współgra z ciągłymi atakami na Kościół katolicki w Polsce, podważaniem i ośmieszaniem polskości i patriotyzmu.


jude "Przegląd" - żydokomunistyczna propaganda - stali współpracownicy: mason, żyd komunista Aleksander Małachowski, żyd komunista Krzysztof Teodor Toeplitz, żyd komunista Piotr Gadzinowski,


jude "Wiadomości Kulturalne" - żydokomunistyczna propaganda - redaktor naczelny polonofob, żyd komunista Krzysztof Teodor Toeplitz, jeden z głównych publicystycznych janczarów jaruzelszczyzny w dobie stanu wojennego przez całe dziesięciolecia należał do autorów najmocniej zaangażowanych w gromieniu Polaków za ich romantyzmy i "bohaterszczyznę", wyszydzających całą historię Polski jako ciąg bezmyślnych "rzucań się" nacjonalistycznych i anarchicznych tłumów.


jude "Bez Dogmatu" - ordynarnie antykatolickie i antyreligijne czasopismo ateistów, żydów, masonów i wszelkiej maści bluźnierców


gówno prawda

jude komunistyczne, lewicowo-liberalne żydogadzinówki :

"Trybuna" , "Rzeczpospolita" , "Polityka" , "Agora" , "Przegląd Polityczny" , "Res Publica" "Fakty i mity" , "Res Publica Nova" ,"Życie Warszawy" , "Przegląd Tygodniowy" , "Przekrój" , "Dziś" ,"Press" , "Gazeta Polska" , "Kultura" paryska , "Zeszyty Literackie" , "Aneks" , "Nowy Dziennik" w Nowym Jorku ,"Dziennik Chicagowski" w Chicago


jude kryptożydostwo, żydomasoństwo i "katolewica" - wylęgarnia i kuźnica: "Znak" , "Więź" , "Tygodnik Powszechny" ,"PAX" , "Głos" , "KIK" (Klub Inteligencji Katolickiej) -

współzałożyciele i współtwórcy : Stanisław Stomma - Szaja Sommer, żyd katolewicy, i Tadeusz Mazowiecki - Icek Dikman : żyd, komunista, marksista, stalinista, agent NKWD, współpracownik szefa NKWD na Polskę generała Sierowa, pseudo-opozycjonista, współtwórca zdrady nowej Targowicy - Magdalenka" i żydomasońskiej chucpy "okrągłego stołu"


wroga masońska, antypolska propaganda, szykalująca, wyśmiewająca, wyszydzająca i profanująca wartości, wiarę i religię, patriotyzm, prawość, uczciwość i przyzwoitość, Polskę i Polskość, siejąca falsz i dezinformację, antypolonizm, polonofobie, pogardę i nienawiść do Polski i Polskości,

Żydzi całkowicie zdominowali wszystkie krajowe i światowe banki, giełdy, środki masowego przekazu.

jude światowe centra żydopropagandy:

wymieniane tu media to tylko niewielka, znana część...

Prasa - Gazety, dzienniki, tygodniki, miesięczniki, magazyny, ...

The Associated Press - AP , Reuters , Time , Dow Jones & Company, Inc. , Newsweek , New York Post , New York Times , US News , Washington Post , World Report , Wall Street Journal , Sun , National Geographic TV Guide , Daily News , Dow Jones , US Weekly New Yorker , Barrons , Vogue , Glamour , Mademoiselle , Vanity Fair , HQ , Bride's , Gentleman's Quarterly , Self , Jane , W , House & Garden , Life , People , Discover , Sport Illustrated , MAD Magazine , ESPN , DC Comics , IPC (w Angli) , Family Fun , Disney Adventures , Talk , The Magazine , LA Magazinee , BET Weekend , Emerge , Heart & Soul , Nickelodeon Magazine , L’Express , L’Expansion , the Australian , the Daily Telegraph , The Weekly Standard , the Herald Sun , Parade , Wired , Boston Globe International Herald Tribune ,

tysiące magazynów w wielomilionowych nakładach w wiekszosci krajów na swiecie, wydawanych m.in. przez wydawnictwo Conde Nast Group.

The New York Times - zalozony przez gojów w 1851 H. Raymond i G. Jones. Po ich śmierci wykupione przez zyda A. Ochs. Obecnie wlascicielem jest żydowski klan rodziny Sulzerberger. Sprzedaz dzienna 1 milion 200 tysięcy egzemplarzy.

Washington Post - założona przez goja w 1877 - S. Hutchins, Podczas spowodowanej przez zydobankierów depresji ekonomicznej w 1933 r. została wykupiona za bezcen przez żydów Eugene Meyer i Bernarda Barucha.


jude Wydawnictwa:

Random House , Hyperion Books , Talk , Miramax Books , ABC Daytime Press , Walt Disney Company Book Publishing , Time-Life Books , Book-of-the-Month Club , Little Brown , ESPN Books , Simon & Schuster , Pocket Books , Scribner , The Free Press , Arabesque Books , HarperCollins , Archway Paperbacks , Houghton Mifflin ,

Publikują w 55 językach w 74 krajach ze sprzedażą ponad 100 milionów miesięcznie.


jude Stacje i sieci telewizyjne:

TVP, TV Polonia, CNN , The Times , ABC , CBS , NBC , Time Warner / AOL , FOX TV , HBO , Cinemax , Showtime , TBS , TNT , Music Choice Cartoon Network, Classic Movies , VH1 , MTV Headline News ,TVKO , Walt Disney Television Touchstone Television , Disney Channel , Buena Vista Television , Toon Disney , Soap Net , ESPN , ESPN2 , ESPN Classic , ESPNEWS , A&E , History Channel , TV Land "HSN" - Home Shoping Network , Lifetime , Biography Channel , Lifetime Movie Network "E!" , Style , Comedy Central , CMT , FLIX , The Movie Channel , Sundance Channel , BET , BET on Jazz , Country Music TV , USA Network Nashville Network , Sci-Fi Channel , Outdoor Life , Golf Channel , Health Network , Television Games Network , TV Guide Channel , BSkyB , STAR TV , Channel V , Sky News , British Sky Broadcasting , VOX (Niemcy), FOXTEL (Am.poludniowa ) Canal Fox ,


Satelitarne systemy TV: Primestar , DirecTV z dziesiątkami milinów abonentów

(każdy z powyższych posiada między 60 a 100 milionów abonentów. ABC Family TV ma 84 miliony abonentów w 140 krajach)

Produkcja i dystrybucja programow dla własnych sieci. 39 stacji TV z 200 powiązanymi stacjami w CBC sieci. 185 stacji radiowych w sieci zrzeszonych stacji “Infinity radio group” i 1500 stacji podległych w CBS Radio Network.

MTV “specializuje się ” w tworzeniu nowych, fałszywych idoli dla młodzieży w wieku 12 do 24 lat. Tym idolem ma być silny i męski murzyn. Biały mężczyzna to kompletna niedojda, słaby i nieudolny. Celem tej propagandy, która odnosi duże sukcesy, jest doprowadzenie do tego , żeby młode, białe dziewczyny wybierały za partnerów murzynów. 342 miliony domów ma dostęp do MTV w 140 krajach.

Nickeldeon “zajmuje sie” urabianiem dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Spustoszenie , które powodują te programy jest podobne do MTV. Nickeldeon ma 87 milionów abonentów.


jude Film, Producenci i Studia filmowe:

"MGM - Metro Goldwyn Mayer , 20th Century Fox , Columbia Pictures , Paramount pictures , Warner Brother Studio , Universal Studio , New Line Cinema , Castle Rock Entertainment , CANAL+ , Fine Line Features , Walt Disney Pictures , Touchstone Picturess , Hollywood Pictures , Caravan Pictures , Miramax Films , Dimension , Buena Vista International , Nickelodeon Movies , MTV Films , BET Arabesque Films , Blockbuster , UCI , WF Cinema Holdings , StudiCanal , PolyGram Films , Gramercy Pictures , Interscope Communications and Propaganda , Polygram Home Video , DreamWorks , United Cinemas International Multiplex BV , Cinema International Corporation ,

"Walt Disney Co." - Po śmierci Walta Disnaya firma wykupiona w 1984 przez Michaela Eisnera (żyda); Firma całkowicie zmieniła profil produkcji. W miejsce propagowania wartości chrześcijańskich takich jak uczciwość, odwaga, honor, pracowitość zaczęła szerzyć nowe postawy jak: cwaniactwo, przemoc, materializm, egoizm, homoseksualizm, zboczenia, posłuszeństwo, poprawność polityczna...


Muzyka i Wydawnictwa płytowe:

EMI Records , Capitol Records , RCA records Warner Music" , Warner Bros. , Atlantic , MCA , Elektra , London-Sire , Rhino Records , Mercury PolyGram , Geffen , A&M , Island , Def Jam , Motown , Sony BMG ,

"Warner" - Firma ta wprowadziła na rynek quasi-muzykę “gangsta rap”, która promuje przemoc przeciwko białym ( “kill whitey”) i traktowanie białych dziewczyn jak dziwki i szmaty a murzynów jako wzór siły i męskości.


jude Internet: "AOL" - America Online , Compuserve , Yahoo , Netscape , ICQ , AOL Instant Messenger , Wikipedia , MusicNet , Digitalcity , CitySearch , Moviefone , Mapquest , Spinner.com , Winamp , "SHOUTcast" , ABC Internet Group Buena Vista Internet Group , ABC.com , ABCNEWS.com , Oscar.com , Mr. Showbiz , Disney Onlineee , Daily Blast , Disney.com , Family.com , ESPN Internet Group , ESPN.sportzone.com , Soccernet.com , NFL.com , NBA.com , Infoseek Disney Interactive , Expedia , Ticketmaster , Lending Tree , Hotels.com , Evite , Match.com iWon.com , game site , Netzero , Juno , United Online, Inc. , Intel ,

ICQ - ("I seek you") ufundowana w Izraelu

Wikipedia - ufundowana w Izraelu

Cegetel , (sieci tel. komórkowej we Francji, Maroko, Monako, Polska, Węgry, Hiszpania, Kenia)


jude Banki, Korporacje, Firmy finansowe, kredytowe i giełdowe: wszystkie największe banki są w łapach żydów Bank Światowy , Rezerwy Federalne USA , Międzynarodowy Fundusz Walutowy , NASDAQ Stock Market , Wells Fargo & Lehman , American Express , Citybank , Morgan Chase , Bank of America , Harris Bank , Travellers Group , Economic Policy Institute , International Federation of the Phonographic Industry , Interactive Digital Software Association (IDSA) ,


Uczelnie: przeważająca większość najlepszych i dobrych uczelni o renomie światowej jest pod kontrolą żydostwa Harvard University , Yale University , Princeton University , Oxford University ,...


jude Organizacje całkowicie kontrolowane przez żydów:Amnesty International , Radio "Wolna Europa" , Głos Ameryki , całe "Hollywood" , wszystkie kasyna, "Academy of Motion Picture Arts and Sciences (AMPAS), - "Academy Awards" - rozdają złocone żydowskie bożki - 'Oscary' American Civil Liberties Union (ACLU), Human Rights Watch , National Abortion Federation , Feminists for Free Expression , National Gay and Lesbian Task Force , National Coalition for Sexual Freedom , American Institute of Polish Culture - fundator i przewodnicząca Blanka A. Rosenstiel ...Amerykański Instytut "Kultury Polskiej" HA! HA! HA!

żydzi są także właścicielami wielu tysięcy korporacji, banków, firm utylizacji, firm budowlanych, firm oczyszczalnia ścieków, oczyszczalni wody, sieci kolejowych, linii lotniczych i autobusowych, i wiele wiele innych firm dochodowych na całym świecie.


Bojkot sowiet-Rosji


Bojkot komunistycznych Chin

Bojkot Izraela
BOJKOT Izrael!


BOJKOT izraelskich produktow! 

Bojkot izraelskich produktów

Izraelskie produkty i owoce poznaje się po kodzie zaczynającym się od 729

Pytacie dlaczego bojkotować izraelskie produkty?

Dlatego, że żydzi zabijają bezbronnych ludzi i Palestyńskie i Libańskie Dzieci, ...DLATEGO!!!
...


Mamona - oligarchia pieniądza


"Władza pieniądza grabi naród w czasach pokoju, a spiskuje przeciw niemu - gdy piętrzą się przeciwności. Jest bardziej despotyczna od monarchii, bardziej zuchwała niż dyktatura, bardziej egoistyczna niż biurokracja. Każdego, kto kwestionuje jej metody lub rzuca światło na jej zbrodnie, ogłasza jako wroga społeczeństwa.

Obalić ją może tylko rozbudzona świadomość narodu."

William Jennings Bryan


"Są pewne kategorie dóbr, o których można słusznie twierdzić, że powinny być zarezerwowane dla zbiorowości, gdyż z ich posiadaniem wiąże się władza ekonomiczna, której nie można pozostawić w rękach osób prywatnych bez narażenia dobra publicznego. [...]

W naszej epoce od razu uderza w oczy nie tylko nagromadzenie bogactw, ale ponadto skupienie ogromnej dyskrecjonalnej władzy ekonomicznej w ręku małej liczby ludzi, którzy zazwyczaj nie są właścicielami, lecz tylko zwykłymi depozytariuszami i poręczycielami kapitału, którym zarządzają według swego upodobania.

Władza ta jest szczególnie wielka u tych, którzy będąc absolutnymi właścicielami i panami pieniądza, zarządzają kredytem i rozdzielają go według swego uznania. W ten sposób doprowadzają krew do organizmu ekonomicznego, którego życie trzymają w swoim ręku, tak że bez ich zgody nikt już nie może oddychać."

Pius XI, Encyklika Quadragesimo anno


...Prawdziwe pieniądze muszą być tworzone przez suwerenne rządy działające w imieniu i w interesie wszystkich członków społeczeństwa.

Nowo wytworzone pieniądze są własnością całej ludności.

Wszelkie pieniądze wytworzone przez osoby prywatne dla ich własnych celów są fałszywe, bez względu czy jest to zaakceptowane przez rządy czy też nie.

Fałszerstwo jest zdradą przeciwko Narodowi.""Skoro Naród utraci kontrolę nad swym pieniądzem i kredytem, to przestaje być ważne kto dlań ustanawia prawa.

Lichwa, gdy raz dostanie się do władzy, każdy Naród zrujnuje i doprowadzi do upadku. Nie warto mówić o suwerenności Parlamentu i demokracji dopóki rząd nie odzyska władzy emisji pieniądza i kredytu, i dopóki nie uzna się, że jest to jego podstawowa i nienaruszalna powinność."
   William Lyon Mackenzie King (1935).


"...Często słyszymy, że istnienie międzynarodowego banku centralnego jest niezgodne z utrzymaniem narodowej niepodległości.

Zgoda, jeśli przez niepodległość rozumie się to, co tradycyjnie określano sformułowaniem: nie skrępowane prawo rządów narodowych do podejmowania dowolnych działań w sprawach gospodarczych, finansowych i obronnych...

Dalsza ewolucja ku światowemu bankowi centralnemu będzie wymagała, aby narody pogodziły się z dalej idącymi ograniczeniami ich swobody do podejmowania niezależnych działań
   William McChesney Martin, były Przewodniczący Kolegium Dyrektorów Amerykańskiego Federalnego Systemu Banku Rezerw


podatek dochodowy:...brutalny grabieżczy bandytyzm, którego miary dopełnia jego niezwykłe skomplikowanie, ...jest to niedopuszczalne zagrożenie nie skrępowanej swobody inicjatywy, która stwarza wielkość państwa.
...
...


"Największym ideałem judaizmu jest, ...aby cały świat został przesiąknięty poglądami żydowskimi i aby w powszechnym braterstwie narodów - faktycznie wielkiego judaizmu - zaniknęły odrębne rasy i religie."

Implikuje to wyeliminowanie nadprzyrodzonego Mesjasza Jezusa Chrystusa i zanik [zniszczenie] Mistycznego Ciała Chrystusa, Kościoła Katolickiego.

Marzec 1991 - Wielki mistrz Wielkiego Wschodu Włoch w czasie konferencji prasowej z okazji konwentu tej obediencji w taki sposób określa zamierzenia masonerii w Europie Wschodniej:

Wciągu dwóch lat światło masonerii" oświeci wszystkie kraje Wschodu i Kościół myli się, jeśli sądzi, że może tam wskrzesić na nowo dogmatyczną wiarę."


...

"Gdy ktoś występuje z nową propozycją, która się przeciwstawia, a może wręcz grozi, obaleniem uznawanych latami wierzeń, przekazywanych innym, podnosi się przeciw niemu sprzeciw wszelakich namiętności i podejmowane są wielorakie wysiłki, aby go zniszczyć.

Ludzie wytężają wszystkie swe siły w oporze: zachowują się tak jakby nic o tym nie słyszeli, ani nie mogli nic pojąć; mówią o nowym poglądzie z pogardą, jakby nie był godzien nawet zbadania czy uwagi. W ten sposób wiele czasu może upłynąć nim nowa prawda zdoła sobie utorować drogę."
  J. W. Goethe


Nie ma większego bólu niż ten, który towarzyszy narodzinom nowej idei.  Walter Bagehot Wiedzcie przede wszystkim to, że w dniach ostatecznych przyjdą szydercy z drwinami, którzy będą postępować według swych własnych pożądliwości i mówić: Gdzież jest przyobiecane przyjście jego? Odkąd bowiem zasnęli ojcowie, wszystko tak trwa, jak było od początku stworzenia.   [2 Piotr 3, 3-4]

I będzie głoszona ta ewangelia o Królestwie po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom, i wtedy nadejdzie koniec.   [Mat. 24, 14]

Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Chrystus albo tam, nie wierzcie. Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.  [Mat. 24, 23-24]

A to wiedz, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy: Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, bez serca, nie przejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre, zdradzieccy, zuchwali, nadęci, miłujący więcej rozkosze niż Boga, którzy przybierają pozór pobożności, podczas gdy życie ich jest zaprzeczeniem jej mocy; również tych się wystrzegaj. [2 Tym.3, 1-5]

Sami bowiem dokładnie wiecie, iż dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy.Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną,i nie umkną.  [1 Tes. 5, 2-3]

I będą znaki na słońcu, księżycu i na gwiazdach, a na ziemi lęk bezradnych narodów, gdy zahuczy morze i fale. Ludzie omdlewać będą z trwogi w oczekiwaniu tych rzeczy, które przyjdą na świat, bo moce niebios poruszą się.   [Łuk. 21, 25-26]

Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie. A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego. Dlatego i wy błądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.   [Mat. 24, 42-44]
Jezus Chrystus ponowne przyjscie
A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone. I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy biadać będą wszystkie plemiona ziemi, i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.   [Mat. 24, 29-30]

Jezus Chrystus Krol

"Wybierzcie sobie dzisiaj, komu będziecie służyć"   [Joz. 24, 15]
* * *

new age... globalizm
globalizm
chciwość, lichwa, pycha, pogarda, podstęp, zbrodnia, wyzysk, żądza władzy, hedonizm, oszustwo, dywersja, materializm, szowinizm, rasizm, gwałt, konsumpcjonizm, kłamstwo, sabotaż, nazizm, kabała i okultyzm, komunizm, oszczerstwo, bluźnierstwo, ludobójstwo...

"Którzy miłujecie Pana, miejcie w nienawiści zło."   [Ps 96; 10] 
.
"Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię.

Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz
."
   [Mt. 10, 34]
...ostatni Aniol
"Nie miłujcie świata ani tych rzeczy, które są na świecie.

Jeśli kto miłuje świat, nie ma w nim miłości Ojca.
"
   [1Jn. 2, 15]
"Czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem, to wrogość wobec Boga?

Jeśli więc kto chce być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga.
"
   [Jak. 4, 4]
...

Wszystkich odwiedzających tę stronę nieznających, niedowiarków, ignorantów, oportunistów, dyletantów, kpiarzy i głupców ostrzegamy przed uprzedzeniem i lekceważeniem oczywistości dowodów i faktów...

Nie ma znaczenia, że niektórzy (a może... nawet większość) odrzucą to co piszemy i prezentujemy na naszym portalu, ponieważ ich niewiara i odrzucenie nie czyni tego mniej prawdziwym.

Polska jako jedyny kraj wyjęta jest spod rygoru poprawności politycznej i historię Polski można bezkarnie fałszować, szargać i używać sobie na Polakach.

Problemem nie jest antysemityzm czy anty muzułmanizm, ale -fanatyczny szowinizm antykatolicki i antypolski, także wśród niektórych grup społeczeństwa polskiego.

Jest to nacjonalizm a rebours, a spotyka się z poparciem pewnych krajów, które starają się doprowadzić do ogólnoświatowego zapomnienia o przewinach.

Autorom zniesławień Polski, 'polakom' z pochodzenia stwarza się perspektywy stania się pełnymi 'Europejczykami' [jakże do złudzenia przypomina to okres okupacji hitlerowskiej i podpisanie 'folkslisty' - i stanie się folksdojczem] na stypendiach i wykładach w krajach, które zgłaszają zapotrzebowanie na właśnie tę kategorię 'polaków' - 'polaczków'.

Zdajemy sobie sprawę z ogromu zniszczeń, jakie dokonała w ciągu ponad sześćdziesięciu lat indoktrynacja i propaganda żydokomunizmu, lewactwa i masoństwa, ciągle, dzień po dniu wystawiani na rażenie fałszem, propagandą, ćwierć i pół-prawdą, nie dopowiedzeniami, potwarzą, kłamstwem i oszczerstwem w telewizji, w prasie, w literaturze, w filmie, a od kilku lat w internecie; Poza nielicznymi wyjątkami, większość mieszkańców Polski to żydokomunistyczni mutanci, to naiwne polityczne i intelektualne karły, oportuniści i ignoranci, kompletnie nie orientujący się w rzeczywistej sytuacji i polityce; nie wierzący jakimkolwiek innym źródłom, poza powszechną i wszechwładną propagandą - środkami masowego rażenia, która jest w rękach ich największych wrogów.

To ich wrogowie kształtują ich światopogląd, 'poprawność polityczną', zatruwając duszę i umysł 'żydo-liberalizmem' i 'żydo-tolerancją', gardząc, ośmieszając i wyszydzając, pozbawiają poczucia więzi z własną wspólnotą - rodziny i narodu. Są wśród nich elementy gnilne i rozkładowe jak żydzi, syjoniści, agenci, zdrajcy, kolaboranci i dywersanci, wszelkiej maści wychodek polityczny i intelektualny, żydoluby, polonofoby, lewactwo, komuniści, socjaldemokraci, zaprzańcy i dewianci światopoglądowi, kulturowi i cywilizacyjni, ... [mowa oczywiście o bezwzględnie niszczonej przez żydokomunę i masoństwo cywilizacji Chrześcijańskiej wyrosłej z cywilizacji greckiej i rzymskiej, ...a nie cywilizacji zniewolenia i manipulacji, techno i soc 'postępu', materializmu, konsumpcjonizmu i śmierci]

Popularyzacji rezygnacji, oportunizmu, nihilizmu i antypolonizmów sprzyja fakt, że Polska nie ma prawdziwie polskich elit, że przez kilka dziesięcioleci nie miała własnych, suwerennych polskich rządów, zainteresowanych obrona polskiej godności i polskich interesów narodowych, a uzależnieni od ZSRR, komunistyczni politycy partycypowali w piętnowaniu własnego narodu; przez kilkadziesiąt lat w imię prosowieckiego i prorosyjskiego, ...a obecnie prożydowskiego serwilizmu, fałszowano - i nadal się fałszuje - historię Polski, osłabiano więzi, poczucie przynależności i współodpowiedzialności, oraz świadomość narodową kolejnych pokoleń, fałszowano, przemilczano, nie dopowiadano i manipulowano treściami podręczników historii, książek historycznych, filmów, prasy i publicystyki.

O spustoszeniach w świadomości ludzi, świadczą wypowiedzi, postawy, listy i dyskusje, gdzie prawda przegrywa z tak zwaną "poprawnością polityczną". Poza tym, żenujący jest poziom wiedzy o dziejach Polski i brak poczucia przynależności do Narodu.


Ich ojcowie, wujowie, mordowali strzałem w usta, w tył głowy, w kręgosłup, ...w Katyniu, Miednoje, Mińsku, Charkowie, a później na salach sądowych, w spreparowanych procesach wyrokami śmierci i w katowniach MBP, UB i SB, mordowali Polaków, Patriotów, żołnierzy AK, NSZ, Nie, WiN; następne ich pokolenia - działają skrycie, skrytobójcze zbrodnie ["nieznani sprawcy" - w latach zaraz powojennych bojówki PPR, a później tajne, specjalne grupy operacyjne w SB do niszczenia i mordowania opozycji] - Piotr Bartoszcze, o. Honoriusz Kowalczyk, ks. Jerzy Popiełuszko, ks. Stefan Niedzielak, ks. Stanisław Suchowolec, ks. Sylwester Zych, ks. Roman Kotlarz, ks. Stanisław Palimąka, ks. Antoni Kij, ks. Stanisław Kowalczyk, ks. Kazimierz Jancarz, gen. Marek Papała, ...Michał Falzmann, ...podając się za zasłużonych działaczy sprowadzają wszystkie próby naprawy i zmian na manowce, wybory po wyborach ciągle obejmują decyzyjne stanowiska w życiu państwowym, naukowym, politycznym, gospodarczym, samorządowym i publicznym;

Z całą stanowczością śmiemy twierdzić, że Polska inteligencja nie istnieje, nie istnieją Polskie elity, patriotyczne i przywódcze elity Polskiego Narodu zostały wymordowane w rzeziach ludobójstwa na Kresach Wschodnich, w rzeziach na Wołyniu, w rzezi ludobójstwa w Katyniu, Mińsku, Charkowie, Bykowni, podczas całej II wojny światowej, w Powstaniu Warszawskim, i po wojnie w okresie stalinizmu, w okresie żydokomunistycznego PRLu, w katowniach NKWD, KGB, UB i SB, ... a to co jest dzisiaj, to jest "Frankenstein" - Polski, z jadowitymi łbami nienawistnej i złośliwej hydry żydowskiej, to pokoleniowo ideowy pomiot zbrodniarzy z Katynia i okresu stalinowskiego, ukryte siły i wpływy, jej obecne antypolskie i antynarodowe elity intelektualne i polityczne niszczące, okradające i zniewalające Polskę, ...i zniewalające, upośledzające i upokarzające Polaków w ich własnym kraju, ...w ich własnej Ojczyźnie.


Czego nie dokonali sowieci i żydobolszewia, hitlerowcy i żydo-nazizm, dokończyli polskojęzyczni żydokomuniści. Mordy skrytobójcze, rzezie, eksterminacje, masakry i ludobójstwa, bezprawie, przemoc i terror, ekspatriacje ludności polskiej i wywózki, depolonizacja, likwidacja elit, ziemiaństwa i inteligencji, demoralizowanie, zaszczucie i degeneracja, kupowanie ludzi, indoktrynacja - wszystko to w sposób planowy zmierzało do jednego celu: aby Polacy nie podnieśli więcej głowy, by wszelka irredenta i myślenie w kategoriach polskiego interesu narodowego i państwowego były uśmiercane w zarodku."Dwużydzian Polaka"

"Na gruncie drwin wytworzyło się duchowe współżycie Żydów i Polaków, Żyd powiedział Polakowi: Nie mogę z tobą nic wspólnie kochać, czcić, uwielbiać, nad niczym wspólnie cierpieć i do niczego wspólnie dążyć — ale możemy wspólnie drwić ze wszystkiego.

Wydrwię ci twego Boga, twą Ojczyznę, twą tradycję i twe Ideały, twe pragnienia i twe wysiłki i obaj będziemy wyżsi ponad to wszystko. Zeszedł się żydowski kpiarz z polskim kpem i zaczęli ze wszystkiego kpić.

I wytworzyło się środowisko, w którym żadna wielka idea, żaden wielki czyn nie mógł dojrzeć.

Albowiem żydowski 'odczynnik' rozkładał skutecznie na drwiny wszelkie przejawy woli.

(...) Tak sformułowała rzecz sfera, myśląca kategoriami politycznymi.

Przypatrzmy się z kolei jak rzecz ujęto w sferze myślenia kategoriami przyrodniczymi.

(...) W pewnym kółku ludzi, należących do polskiego świata naukowego, zastanawiano się nad wpływami destrukcyjnymi żydostwa.

I oto jeden z nich, sięgając po porównanie do chemii, powiedział, że filosemitę można by określić jako 'dwużydzian Polaka'.

Na wzór 'dwusiarczanu potasu'. (...) Połączenie czadu psychiki żydowskiej z kruszcem i duszy polskiej, zwłaszcza kruchym, sprawia , że w owym smutnym typie Polaka, Żydom oddanego — na jedną cząsteczkę polską przypadają dwie cząsteczki żydowskie. Asymilacja nie wytworzyła typu, w którym dałoby się powiedzieć, że to jest 'dwupolan żyda', to znaczy, by w Żydzie asymilowanym dwie cząsteczki przypadały na jedną cząsteczkę żydowską.

Polskość nie jest kwasem rozkładającym kruszec żydowski; natomiast takim kwasem jest żydowskość i polski kruszec rozkłada. Dlatego Żyd asymilowany będzie w ostateczności brał zawsze stronę żydostwa. I dlatego filosemita przestanie być czułym na sprawy polskie, lecz będzie zawsze nadwrażliwy na sprawy, żydowskie."
 Andrzej Niemojewski


Dlatego dziś mamy to, co mamy; strachem podszyte, zagenturalizowane i skorumpowane elity, ludzi bez zaplecza kulturowego i rodzinnego, ludzi o ograniczonych horyzontach, drobnych geszefciarzy wyniesionych na najwyższe urzędy, gdzie w towarzystwie wczorajszych zbrodniarzy, morderców i zdrajców bawią się insygniami władzy narodowej. Taki jest efekt zatrucia ducha i wyżarcia Polsce mózgu...Szczerze, zdecydowanie i głęboko pogardzamy tym, co reprezentują, myślą, piszą i mówią głupcy i ignoranci, oportuniści i dyletanci, żydzi, komuniści i wszelkie lewactwo, zarażone dżumą żydo-tolerancji, żydo-ekumenizmu i żydo-liberalizmu.

Wszystkim tym, którym nie podoba się nasz portal, nasza działalność, i nasze idee, mamy do powiedzenia tylko jedno ...pocałujcie nas w prawdziwie Polską, Patriotyczną, antykomunistyczną i antyjudaistyczną dupę!


"Widziałem proroków szarpiących przyprawione brody,
widziałem szalbierzy wstępujących do sekty biczowników,
oprawców przebranych w baranie skóry,
którzy uchodzili przed gniewem ludu grając na fujarce."

Zbigniew Herbert "Co widziałem"
Ci, którzy kontrolują pieniądz i kredyt, stali się panami naszego życia... Bez ich zgody nikt już nie może nawet oddychaćPius XI


Któż jak BÓG ?!!

Któż jak BÓG !

"Ta walka z szatanem, którą wyraża postać Michała Archanioła, jest aktualna także i dziś, ponieważ szatan nadal żyje i działa w świecie. W rzeczywistości zło, jakie się w nim znajduje, nieład w naszym społeczeństwie, zamęt w człowieku i pęknięcie wewnętrzne, którego ofiarą się stał, nie są jedynie konsekwencją grzechu pierworodnego, lecz także skutkiem nękających i ukrytych działań szatana, który zastawia pułapkę na równowagę moralną człowieka; to dlatego św. Paweł nie waha się nazwać go 'bogiem tego świata' (2 Kor 4, 4), jawi się bowiem jako podstępny zwodziciel, wślizgujący się do naszego postępowania po to, by wprowadzić doń różne dewiacje, zarówno szkodliwe, jak i pozornie zbieżne z naszymi instynktownymi aspiracjami. To dlatego Apostoł Narodów ostrzega chrześcijan przed zasadzkami szatana i jego niezliczonych satelitów, gdy nakłania mieszkańców Efezu, by przyoblekli zbroję Bożą, aby w ten sposób stawić czoło owym zasadzkom szatana." Jan Paweł II, w czasie pobytu w sanktuarium św. Michała Archanioła w prowincji Foggia, 24 maja 1987


Przeciwko: antypolonizmom i polonofobii, oszczerstwom, fałszom i zakłamaniom, szowinistycznemu syjonizmowi i rabinicznemu judaizmowi, Talmudowi i kabale, wszelkim organizacjom i działaniom masonerii, wrogiej anty-polskiej i anty-narodowej propagandzie, lichwie i mizantropii, dywersji i zdradzie narodowej, prywacie, ślepej i bezkrytycznej tolerancji, pseudokulturze sodomizmu i homoseksualizmu, anarchii, zaprzaństwu, lewactwu i katolewactwu, libertynizmowi, żydokomunie, kolaboracji, liberalizmowi, globalizmowi, zniewoleniu i indoktrynacji, agenturalizmowi i służalczości, poprawności politycznej, wszelkim totalitaryzmom, antykatolicyzmom i antyklerykalizmom, pogaństwu i gnostycyzmowi, prostytucji moralnej, społecznej i politycznej, oportunizmowi i ignorancji, oraz wszelkim patologiom moralnym, społecznym i politycznym !!


ZERO tolerancji !!
Jezus Chrystus Panem
Przeciwko Talmudowi, zażydzaniu, kabale, rabinicznemu judaizmowi i szowinistycznemu syjonizmowi!


Walczymy z kłamstwem, fałszem i oszczerstwem, niewiedzą, ignorancją i oportunizmem, z lewackim zboczeniem, z nieuctwem, z historyczną i polityczną nieświadomością społeczeństwa, oraz z wszelkimi formami antypolonizmu!


Przeciwko wszelkim totalitaryzmom i patologicznym i zbrodniczym ideologiom.


Przeciwko wszelkim totalitaryzmom i patologicznym i zbrodniczym ideologiom


anty-komunistyczna anty-syjonistyczna anty-nazi"Niechaj ci, co zwykli mówić prawdę, nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie."
Monteskiusz    Charles Louis de Secondat de Montesquieu

Wszystkim poległym, zamordowanym, zapomnianym bohaterom, którzy złożyli swe życie i stracili zdrowie, za Wolną i Niepodległą Polskę, za Polskość i wierność Ojczyźnie, wszystkim którzy polegli w walkach z wrogami Polski, zostali zamordowani, w NKWD-owskich, KGB-owskich, UB-eckich, żydokomunistycznych katowniach i więzieniach, w Katyniu, w Miednoje i w Charkowie, w Smoleńsku, w Kalininie, w Bykowni, w Kijowie i w Mińsku, na Mokotowie, 11-go Listopada, Kleczkowskiej, Młyńskiej, Montelupich, w Rawiczu, Wronkach, Sztumie, Bardczewie, Strzelcach Opolskich, Płocku, Zamku Lubelskim, Iławie, Fordonie, Bojanowie i Jaworznie, wszystkim walczącym w niepodległościowym i antykomunistycznym podziemiu zbrojnym, wszystkim żołnierzom Armii Krajowej, ZWZ, NSZ, WiN, WiS, NZW, KWP, NIE, ROAK, AKO, Wszystkim żołnierzom i harcerzom konspiracji i Ruchu Oporu, Powstańcom Warszawskim, wszystkim Patriotom i Narodowcom, Wszystkim cierpiącym i zamordowanym na żydobolszewickiej "nieludzkiej ziemi", Wszystkim rodakom z Kresów Wschodnich, Wszystkim, którzy zostali zamordowani, cierpieli i byli prześladowani dlatego, że byli i są Polakami ten portal w całości dedykujemy.


Cześć Wam i Chwała i Wieczna Pamięć!!


Nigdy więcej bratnich wojen - No more brothers wars - Ei enää veljessotia - Nie wieder Bruderkriege - Нећемо више братоубилачких ратова - Daugiau jokiu karu, broliai - Nooit meer Broeder Orrlogen - Не будет больше братоубийственных войн! - Nessun'altra guerra tra fratelli - Inga fler brödrakrig - Никога повече братоубийствени войни - No mas guerras mis hermanos Europeos - Necemo vise bratoubilackih Ratova - Όχι άλλους αδελφικούς πολέμους - Nikogash poveke bratski vojni - !No mas guerras fratricidas! - Не буде більше братовбивчих воєн! - Nič več bratomornih vojn - Jamais plus de guerres entre frères - Nunquam posthac belli inter fratres - No més guerres entre germans

Nigdy nie zapomnimy! - Nigdy nie przebaczymy!!Crux Sancta Sit Mihi Lux
Vede Retor satana non suade mihi vana
Non Draco Sit Mihi Dux

Ona zetrze głowę twoją

"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."/ Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej , Art.. 54 p.1 /

"Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe." / Europejska Konwencja Praw Człowieka, Art.10 p. 1/


ARTICLE 19."Everyone has the right to freedom of opinion and expression; this right includes freedom to hold opinions without interference and to seek, receive and impart information and ideas through any media and regardless of frontiers."The Universal Declaration of Human Rights, adopted by the United Nations General Assembly on December 10, 1948, in Paris.

Strona ta nie ma na celu nawoływania do nienawiści lub przemocy na tle rasowym, religijnym lub narodowościowym. Jest ona wyrazem naszych przekonań, opinii i poglądów w kwestiach politycznych, światopoglądowych i społecznych.

Mamy pełne i niezbywalne prawo do wyrażania naszych opinii, przekonań i poglądów, oraz rozpowszechniania informacji.
Nasz portal i wszelkie materiały, także i te chronione prawami autorskimi, prezentowane są tu w celach informacyjnych i edukacyjnych.

Celem głównym jest swobodne rozpowszechnianie informacji, wolność słowa i przekonań.

Polonica.net nie doradza, nie wspomaga, nie współpracuje, nie sugeruje i nie podziela opinii na temat jakichkolwiek form przestępstwa, przemocy, nienawiści czy nielegalnej działalności.Our website and all if any copyrighted materials are presented here for informational and educational purposes.


Polonica.net does not advocate, hint, condone, speculate or suggest any type or kind of crime, violence, hate or illegal activity.Protected by the First Amendment
of the United States of AmericaSite Meter


Valid CSS!   Valid HTML 4.01 Transitional
strona aktualizowana: Sierpień - 11    A.D. 2008


"Wizja"

"Ej, jeszcze kiedyś gruchną strzały,
poleci miastem tupot nóg,
błyśnie w ciemności orzeł biały
i zadrży wróg"


Jan Romocki "Bonawentura""Nie należę do świata, który przemija. Przedłużam i przekazuję prawdę, która nie umiera."   Nicolás Gómez Dávila


BÓG + HONOR + OJCZYZNA + NARÓD + POLSKOŚĆ
C Wszelkie publikacje, tłumaczenia, odpisy, rozpowszechnianie bardzo pożądane, wskazane i gorąco zalecane - przeczytaj, wydrukuj, przekaż i poleć innym

Prawda, Wiedza, Świadomość, znajomość prawdziwej historii i faktów

Ogólnoświatowy Ruch Katolickiej Awangardy Narodowej - O.R.K.A.N.
DEUS et Patria
Semper Fidelis!
Orzeł Biały Niepodległej Rzeczypospolitej POLSKI
Semper POLONIA!

Polonia Semper Fidelis!
Pro Fide Et Patria!

Prawda przeciw światu!
Przeciwko żydokracji!
Polska bez żydostwa i żydzizmów!

"de non tolerandis judeis! 


„Oni" nie atakują nas za to, czym jesteśmy dzisiaj, oni nas atakują, bo wiedzą, kim możemy być jutro. 

"...o Polsko! Polsko!
Gdy już nieprzytomni będziemy Wspomnij Ty o nas, o wspomnij ! Wszak myśmy z twego czynili nazwiska Pacierz, co płacze, i piorun, co błyska."
Juliusz SłowackiJestem Polakiem ! 
więc mam obowiązki polskie
 


Polecamy księgarnie- - - - - - - - - - - - -

Deus

"Jaka myśl, taki czyn." 
Św. Augustyn


... o nas, tylko tyle:
"Służenie innym bez uczucia pokory jest jedynie zaspokajaniem egoizmu: zapatrzeniem się wyłącznie we własną osobę."
Mahatma Gandhi 


"Władza pieniądza grabi naród w czasach pokoju, a spiskuje przeciw niemu - gdy piętrzą się przeciwności.

Jest bardziej despotyczna od monarchii, bardziej zuchwała niż dyktatura, bardziej egoistyczna niż biurokracja.

Każdego, kto kwestionuje jej metody lub rzuca światło na jej zbrodnie, ogłasza jako wroga społeczeństwa.

Obalić ją może tylko rozbudzona świadomość narodu
."
 
William Jennings Bryan
SOLID ARNOSC
Anti-DMCA.org
Bądź silnym! Ziemia pod stopą się chwieje... Stać trzeba z męskim wytrwaniem wśród burzy... Ten, kto nieść będzie pochodnię - nadzieję I zatknie sztandar zwycięstwa na szczytach.

Kto ducha swego odciśnie z lwią siłą Na wieku swoim - ten, komu ta cała Ziemia jest jakby niezastygłą bryłą, Co jego piętna czekała --

Ten tylko imię "człowieka" wysłuży W nieśmiertelności błękitach !
Maria Konopnicka
"Wszystkie rewolucje dają podnietę naturom niskim i gotowym do czynienia zła.

Zdradzieckie dusze wkładają maski; nie mogą powstrzymać się na widok powszechnego rozkładu, czując, że oto właśnie nadeszła chwila, która przyniesie im łup.

Ani pogarda uczciwych ludzi, ani lęk, że zostaną rozpoznani - nic nie może ich okiełznać. Wydaje im się, że odtąd świat należy do łajdaków; czują się wybornie wśród milczenia ludzi uczciwych; łudzą się, że nie ma już nikogo, kto by ich sądził i napiętnował tak, jak na to zasługują."

E. DelacroixPrzeciwko sodomizmowi i pederastii

"On + On i Ona + Ona to NIE rodzina lecz SODOMA !!"polonica.net 


"Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to co tolerujemy na nic więcej nie zasługuje."Nicolas Gomez Davilla


"Udawana miłość prowadzi do kompromisów i łatwych filozofii, natomiast prawdziwa miłość zawsze kończy się rozlewem krwi."
Gilbert Chesterton, Ortodoksja


* * *

"Próbowałam podnieść z ziemi
Zabłocone sztandary,
Na których widniał napis
Wykonany złotymi literami
"Bóg, Honor, Ojczyzna".

Próbowałam ukazać
Młodemu pokoleniu
Ich moc i sens historyczny
Oraz piękno życia
W imię patriotyzmu.

Nagle zrozumiałam, że dorośli
Nie wiedzą, co to Honor,
Zgubili w pośpiechu Ojczyznę,
A wszystko dlatego,

Że podjęli z Bogiem wojnę."

Zofia Bobik

Anti-Politically Correct! 

STOP USA-Izrael terror 


Kosher-Free site

STOP wszelkim roszczeniom żydowskim i niemieckim!!

To Niepodległa POLSKA powinna żądać co najmniej 530 miliardów dolarów odszkodowań za zniszczenia wojenne !!Życie dla Życia!!
Ochrona Życia Poczętego 
Ochrona nienarodzonych, niewinnych, bezbronnych, ...i niechcianych

usuwać narządy rodne kobietom chcącym mieć prawo do zbrodni aborcji, i nigdy więcej nie mordować niewinne i niechciane dzieci! 


Kochamy i szanujemy Kobiety-Matki, nienawidzimy egoistyczne i hedonistyczne suki-feministki 

Śmierć egoizmowi pochwy i macicy, a nie maleńkim, bezbronnym i niewinnym dziecinom! 

Kara Śmierci!!
Kara Śmierci!!
Kara Śmierci dla morderców, zbrodniarzy, pedofilów, aborcjonistów, zwyrodnialców, zdrajców, żydokomunistów 

dlaczego życie zwyrodniałego mordercy i zbrodniarza miałoby być więcej warte niż życie jego biednej ofiary??
Śmierć dla śmierci!!mamy w dupie być trendy!! Wolność, Honor, Męstwo, Godność, PomstaNiestety... 

Polacy to naiwni i leniwi oportuniści i ignoranci, nie potrafiący wyciągać wniosków z faktów i z własnej historii, skłonni do półśrodków, birbanctwa, pozoranctwa, prywaty, agenturalności i służalczości, pieniactwa i zaniechania... 

"Polak mądry po szkodzie:
lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie, nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed szkodą,
i po szkodzie głupi." ...

Jan Kochanowski “Communism is an instrument with which the financial world can topple national governments, and then erect the world government with world police and world money.” 

“Komunizm jest instrumentem, przy pomocy którego światowa oligarchia finansowa jest w stanie obalić rządy narodowe, a następnie ustanowić rząd globalny z jego globalną policją i walutą.” 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz