sobota, 14 kwietnia 2012

Polska Wataha naukowa -prom czy samolot do Szwecji.
Popłuczyny z których WSI pod wodzą Dukaczewskiego zmontowało najbardziej anty Polską organizacje w 2001 r. o nazwie Platforma Obywatelska zaczynają wpadać w panikę.
Człowiek niewiadomego pochodzenia narodowego o nazwisku Donald Tusk sprawujący obecnie funkcje premiera oraz równie niewiadomego pochodzenia człowiek o nazwisku Bronisław Komorowski sprawujący urząd prezydenta obcego im państwa Polskiego, wraz z równie niewiadomego pochodzenia ministrem spraw zagranicznych Radosławem Sikorskim nie mają jak widać pomysłu na eksterminacje Polskich naukowców.
Co prawda Radosław Sikorski dużo o dożynaniu Watahy mówi ,ale po eksterminacji 10.04.2010 prezydenta L. Kaczyńskiego oraz wielu polityków na terenie Rosji jest nadal w szoku i nie może uwierzyć w to, ze brat prezydenta Jarosław zrobił mu psikusa i do przygotowanej trumny o nazwie TU154 nie wsiadł. Dopóki był jako taki spokój i wiadomego pochodzenia łże media nad Wisłą stosunkowo łatwo radziły sobie z lasowaniem mózgów społeczeństwa, wykorzystując niski poziom świadomości polityków z tak zwanej opozycji nasyconej kretami WSI, Naczalstwo pozwalało na wiele.
Niestety wkurzył się na nieudolnych chłopaków namiestnik . Niezwykle doświadczony,bo nie bez powodu był szefem KGB na terenie dawnej NRD Władimir Putin pogroził palcem chłopcom niewiadomego pochodzenia . Wysłane przez Rosjan do IPN pismo Żądające  materiałów dotyczących pilotów TU 154 numer 101 z dokładnym opisem pochodzenia rodzin aż do trzeciego pokolenia jest niezwykle wymowne i należy oczekiwać zdecydowanych reakcji Tuska, Komorowskiego i Sikorskiego.
Wczorajsze wystąpienie sejmowe D. Tuska świadczy dobitnie ze zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji.
Popłuczyny WSI jak wiadomo ludzie poziomu -nie matura lecz chęć szczera – skoncentrowani są  na dobijaniu watahy politycznej i zapomnieli o sile Naukowców Polskich.
Nie o tych  jedynie którzy zajmują się Smoleńskiem. Ci jak wiadomo poprzez profesjonalna blokadę i wspomaganie mediów nie tylko w Polsce, nie maja zbyt dużych szans na przeszkadzanie Popłuczynom WSI.
Jak diabeł święconej wody, tak decydenci w Polsce boją się naukowców którzy są Polakami w Polsce.
Poprzez strajki głodowe działaczy Solidarności z lat 80tych Kraków – Warszawa-Siedlce oraz od jutra czyli 15 kwietnia także Katowice z wyjątkowo silną ekipą w składzie Jadwiga Chmielowska oraz R.Nikodem ruszyła lawina strajków szkolnych.
Atak Popłuczyn WSI na Polskie szkolnictwo wywołał także duże oburzenie w  Polskiej Akademi Nauk.
TV,radio oraz prasa reżimowa starają się jak mogą nie informować o powadze problemu. Wszelkie informacje na temat są blokowane . Jednakże współpraca naukowców Polskich z tymi którzy są na emigracji zaczyna łamać kręgosłup ekipie Tuska ,Komorowskiego i Sikorskiego.
Z jednej strony praca nad zamachem Smoleńskim z drugiej wymowne pro Polskie stanowisko i działanie naukowców na terenie Polski wsparte przez znanych działaczy antykomunistycznych zaczyna doprowadzać ekipę zmontowana przez WSI do rozpaczy.
Wymownym a zarazem pokazującym obłudę łże mediów które wydały zakaz publikowania informacji o tym, jest stanowisko Polskiej Akademi Nauk. Wydziału PAN który jak żaden inny zmieniał historie nie tylko Polski ale i świata.
Wydział PAN komitet fizyki wydał oświadczenie które powinno być znane bo pokazuje jak bardzo w niszczenie Polskości zaangażowana jest ekipa Tusk,Komorowski Sikorski.

Zachowanie rządzącej ekipy pokazuje jasno , musimy spodziewać się reakcji Popłuczyn WSI.
Czy pomysłem jest wysłanie listy do Akademi Szwedzkiej z nazwiskami wszystkich pro Polskich Naukowców celem zgłoszenia ich jako kandydatów do nagrody Nobla.
Następnie wsadzenie na jeden prom lub do jednego samolotu?
WSI jest bardzo kreatywna co widzimy chociaż po pomyśle na rozbicie i skaptowanie niezależnych mediów internetowych jakim było utworzenie portalu nowy ekran.pl i zainwestowaniu w niego milionów złotych.
Wisi coś w powietrzu a uśmiech z jakim opowiadał ostatnio R.Opara o Smoleńsku zapowiada szyderczy plan rozwiązania kwesti Polskiej nauki oraz Naukowców.

media:RP

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz