niedziela, 15 kwietnia 2012

Parol Ryszarda Opary – część 3 Genesis zdrady Blogerów


Poprzednie dwie części w których opisałem życie i powiązania polityczno finansowe Ryszarda Opary wywołały burze w świecie Blagierskim. Generałowie WSI za pomocą płatnych pachołków dopuścili się nawet manipulacji polegającej na tym ze na portalu nowy ekran.pl opublikowali fałszywe informacje na mój temat dopuszczając się tym samym czynu kryminalnego.
Cóż sprawa została skierowana przeze mnie do prokuratury.
Zapowiadałem wcześniej część trzecia dotycząca redaktora naczelnego portalu nowy ekran.pl Tomasza Parola vel Łażącego Łazarza.
Bedzie to bardzo krotka część ,przedstawię tylko wszystkim Blogerom jeszcze piszącym na portalu generałów WSI dowód na to że Tomasz Parol zagrał wam na nosie i jest pospolitym kłamcą oraz zdrajcą niegodnym miana Polaka.
Portal nowy ekran.pl jak wiemy wystartował 31.01.2011.
Wielu porządnych Ludzi widząc słabość blogosfery  naprawdę uwierzyło że nowy ekran.pl może być dobrym miejscem na pisanie i tworzenie nowych możliwości w walce o Polske.
Niestety jest to jak wiemy podległa WSI kolejna prowokacja generałów. Sam zaś Tomasz Parol to pospolity Judasz . Wielokrotnie zarówno T.Parol jak i R.Opara twierdzili ze ich publikacje na portalu WSIowych generałów Pro Militio to duplikaty zamieszczane tam bez ich zgody i nie są aktywnie piszącymi dla Pro Militio.

Niedawno T.Parol ostro zaatakował J.Darskiego z niezależna .pl człowieka niezwykle zaangażowanego w walkę o Polskę, zarzucając jemu między innymi to że publikował info mające świadczyć o tym że T.Parol jest osobą pisząca dla generałów na portalu Pro Militio.
Tomasz Parol był na tyle beszczelny w swym zakłamaniu że nawet wysłał do J.Darskiego pismo z pogróżkami żądając sprostowania i groził sądem.
Przedstawione poniżej pismo T.Parola to list do generałów WSI z Pro Militio w którym to red.naczelny nowego ekranu.pl oddaje hołd generalicji oraz prosi o zaakceptowanie jego upoważnienia na publikacje wszystkich jego tekstów na portalu Pro Militio.
List T.Parola do generałów WSI pochodzi z dnia 06.01.2011 .
***
Pod tekstem scan strony -proszę kliknąć na scan aby powiększyć.


Wysłany: Czw 11:29, 06 Sty 2011 Temat postu:
Redakcja Pro Milito

Szanowni Państwo.

Jest niesłychany głód informacji na temat faktycznego stanu armii, wizji jej właściwego rozwoju, obecności wojska w polityce (ten styk właściwy i niewłaściwy) i polityki międzynarodowej na poziomie nie tylko dyplomatycznym ale i operacyjnym. Czytam uważnie materiały na Waszym portalu i chętnie włączę się do dyskusji.

Może będzie najlepiej, jeśli od razu udzielę Panu zezwolenia na przedrukowywanie wszystkich moich tekstów u Was. Tak będzie prościej. Poprawienie opinii wojskowym jest nie tylko w interesie Polski, ale także w interesie prowadzonej przeze mnie portalu. .
Spodziewam się bowiem ataków z różnych stron, a bez udziału armii w dyskusji o rozwoju kraju, geopolityce i zapaści elit rządzących nie wyobrażam sobie poprawy czegokolwiek. To, że dostajecie pokrzyżu i zostaliście odsunięci od wpływu na rozwój państwa (i to mimo szlifów generalskich i dorobku już w Polsce lat 90-tych) jest dla mnie wystarczającym dowodem, że środowisko wasze odcięło się w większości widzi problemy poprzez polską rację stanu. Zresztą, naocznie widać czyje sznureczki Moskwicini i Niemcy trzymają. Na pewno nie polskiego wojska. Ścios dobrze robi, że szuka niejasnych powiązań natomiast źle, że atakuje całe środowiska.

Proszę Pana. Moim zdaniem niepotrzebnie siedzicie tak cicho i daliście się zakrzyczeć, bo to wygląda tak, jakbyście przyzwalali na działania T,K,B i całej tej reszty. Ludzie by sie czuli lepiej, pewniej i mniej słuchali propagandy gdyby wiedzieli, że wojsko ma odmienny niż koalicja pomysł na Polskę i że to, co oni wyprawiają też się wojsku (chociażby emerytowanemu) nie podoba. Jest Was kilkaset tysięcy, każdy emeryt zna blisko tych z czynnej służby.

Przecież, jakbyście chcieli rzeczowo wypowiedzieć znaną tylko dla wtajemniczonych prawdę, to zabrakłoby naszej władzy nadmiaru arogancji i tupetu. Jak otworzycie usta i zaczniecie mówić (tu generał, tam pułkownik, tam były szef sztabu czy Okregu) to nawet miernoty dziennikarskie zaczną was słuchać i powtarzać. Wyobraża Pan sobie, jaki byłby to cios medialny i propagandowy w roku wyborczym? Powstają ruchy oddolne, wie Pan, jakiego kopa by dało każdemu z nich poparcie wojskowych i ich struktur?
Polska Tea Party jest możliwa, a armia nie powinna potulnie dawać sie niszczyć i marginalizować. Było kiedyś takie słowo „sanacja” – dziś już nie do użytku, ale pozostają inne mądre np. konwalidacja, uzdrowienie, a najlepiej asenizacja. Np. Narodowy Ruch Asenizacyjny lub Program Asenizacji Rządu Proszę to przemyśleć, a ja pomogę nagłośnić to, co wojskowi zechcieliby powiedzieć. Zapraszam do współpracy. Polska jest tylko jedna i zaufania nikomu nie dajemy na kredyt.
Pozdrawiam
ŁŁ
— ŁŁ to inicjały pochodzące od pseudonimu  Łażący Łazarz którego używa red.naczelny nowego ekranu.pl Tomasz Parol—
Zdaniem Redakcji:
Podzielamy Pańskie troski. Piekielnie trudno zmienić jest zachowania ludzi, którym wygodnie było przez lata czerpać potrzeby bez wnikanie w sposób ich osiągania. Jest jeszcze ciągle zbyt wielu, którym obcy jest udział aktywny we współrządzeniu. nie oznacza to jednak, że nie należy czynić prób. Oddaliśmy witrynę do propagowania myślenia w interesie Polski i jej obronności. Każde polemiczne spojrzenie, ale zgodne z obowiązującymi zasadami, zamieszczamy, zgodnie z zapotrzebowaniami naszych użytkowników.

Poddajemy pod dyskusję spojrzenie na Europe z innego punktu widzenia.

„Zamach założycielski Związku Europejskiego”/ Witryna główna-Listy do Pro Milito /
_________________
Milczenie wobec bezprawia, to przyzwalanie,
przyzwalanie na bezprawie-to współudział.
media:RPBrak komentarzy:

Prześlij komentarz