niedziela, 19 lutego 2012

Aksamitny bolek-Sedzia Ewa Tarmowicz -List Otwarty


 Obecna sygnatura to XV C 54/12 –poprzednia sygnatura sprawy XV C 54/12/XV  - poprzednia sygnatura akt I C 1439/07/IX

Postępowanie w sprawie  - Sąd Okręgowy w Gdańsku Wydział XV Cywilny w składzie następującym: Przewodniczący: SSO Ewa Tamowicz
ul. Nowe Ogrody 30/34 80-803 Gdańsk tel. (58) 32-13-454 fax. (58)32-13-359

Z powództwa Lecha Wałęsy przeciwko Krzysztofowi Wyszkowskiemu o ochronę dóbr osobistych i zapłatę.

Wnioskodawca –                                                                                             Miroslaw Mrozewski 


                                     Wniosek 
Zwracam się o zatarcie skazania z wyroku  Sądu  Dnia 24 marca 2011 r.
Sąd Apelacyjny w Gdańsku - Wydział I Cywilny w składzie:
Przewodniczący: Sędziowie:
Protokolant: SSA Bogusława Sieruga
SA Arina Perkowska
SA Roman Kowalkowski   (spr.)
sekretarz sądowy Małgorzata Naróg-Kamińska
po rozpoznaniu w dniu 10 marca 2011 r. w Gdańsku na rozprawie sprawy z powództwa Lecha Wałęsy przeciwko Krzysztofowi Wyszkowskiemu o ochronę dóbr osobistych
na skutek apelacji powoda i zażalenia pozwanego
od wyroku Sądu Okręgowego w Gdańsku
z dnia 31 sierpnia 2010 r. sygn. akt I C 1387/07


                                                Wniosek

O oddalenie i zaniechanie   postępowania w sprawie  Sygnatura sprawy XV C 54/12/XV
poprzednia sygnatura akt I C 1439/07/IX
z  dnia 23 stycznia 2012 r.
Sprawa z powództwa Lecha Wałęsy przeciwko Krzysztofowi Wyszkowskiemu o ochronę dóbr osobistych i zapłatę.

                                                 Uzasadnienie


Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej

Art. 32.

Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.


Powszechna Deklaracja Praw Człowieka (1948)
-Artykuł 7

Wszyscy są równi wobec prawa i mają prawo, bez jakiejkolwiek różnicy, do jednakowej ochrony prawnej. Wszyscy mają prawo do jednakowej ochrony przed jakąkolwiek dyskryminacją, będącą pogwałceniem niniejszej Deklaracji, i przed jakimkolwiek narażeniem na taką dyskryminację.
- Artykuł 30

Żadnego z postanowień niniejszej Deklaracji nie można rozumieć jako udzielającego jakiemukolwiek Państwu, grupie lub osobie jakiegokolwiek prawa do podejmowania działalności lub wydawania aktów zmierzających do obalenia któregokolwiek z praw i wolności zawartych w niniejszej Deklaracji.

Jako sedzia sadu  Rzeczypospolitej  wydajac wyrok w sprawie  Marka Sterlingowa i Marka Wąsa z trójmiejskiej redakcji „GW”. Kontra Jacek Kurski
Stwierdzila pani w uzasadnieniu wyroku .

iż osoba publiczna musi liczyć się z zainteresowaniem mediów. – A szczególnie ktoś taki jak pan Kurski, który wykonuje zawód polityka z dużym nakładem emocji i energii, a swoim postępowaniem wzbudza różne oceny. Ktoś taki musi mieć grubszą od innych skórę, bo jego prawo do prywatności jest niższe niż przeciętnego obywatela. Polityk wywołujący swoim zachowaniem tak silne emocje jak pan Jacek Kurski powinien liczyć się z ostrą krytyką ,o ile jest ona zgodna z prawdą.

Pan Krzysztof  Wyszkowski jest obywatelem Polskim wiec zarowno konstytucja RP oraz  Powszechna Deklaracja Praw Człowieka (1948)  dotyczy takze jego osoby.
Pani uzasadnienie wyroku  w sprawie  Marka Sterlingowa i Marka Wąsa z trójmiejskiej redakcji „GW”. Kontra Jacek Kurski  to swoisty Casus prawny. Pan Krzysztof  Wyszkowski jak  pani wiadomo pisal i mowil prawde twierdzac ze Lech Walesa to ;bolek; potwierdzaja to nie tylko dokumenty ale takze sam oskarzajacy ;bolek; wiec sprawa ta nie wymaga zadnego przewodu sadowego  a uzasadnienie wyroku ktore  pani wydala w sprawie - dziennikarze ;GW; kontra J.Kurski zobowiazuje pania oraz sady RP  do natychmiastowego zarzucenia  prowadzenia wszelkich spraw sadowych przeciwko panu Krzysztofowi Wyszkowskiemu.

Dalsze prowadzenie jakichkolwiek spraw  z oskarzenia ;bolka; vel Lech Walesa  przeciwko Krzysztofowi Wyszkowskiemu bedzie oznaczalo ze ;bolek; jako jedyny w Rzeczypospolitej ma skore  wykonana z aksamitu  i prawo oraz postanowienia sedziow w tym postanowienia pani jako sedziny go nie obopwiazuja.

Miroslaw Mrozewski

PS.
Pani sedzia Ewa Tarmowicz  podresla publicznie ze zostala mianowana sedzia na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego przez pana prezydenta L. Kaczynskiego  co ma w obecnej sytuacji degrengolady sadowej Polskich sadow  czynic ja bardziej wiarygodna i bezstronna , unikajaca naciskow obecnych  klik sadowniczo rzadowych spod znaku D.Tuska.
Niestety jest to tylko zaslona i naduzywanie dobrego imienia zamordowanego prezydenta L.Kaczynskiego.
To jest list otwarty , jednakze odpowiednia korekta prawnicza  co do formy wniosku powinna byc skladana  na rece pani sedziny w sadzie Gdanskim przez nas wszystkich. Krzysztof Wyszkowski  jest przesladowany i torturowany psychicznie przez mafie sadowniczo rzadowa  D.Tuska . Wszyscy krzyczelismy i krzyczymy L. Walesa to ;bolek; kozla ofiarnego znaleziono w osobie wybitnego dzialacza ,tworce Wolnych Zwiazkow Zawodowych Wybrzeza  Krzysztofa Wyszkowskiego. Nie zostawiajmy go teraz samego zasypmy ten sad w Gdansku wnioskami.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz