piątek, 17 lutego 2012

Admiral M.Toczek pirat historyczny

                                                                                                                 


„Bo w tym zabawa, aby machinator od własnej zginął machiny”
(Szekspir, „Hamlet”)

Niewielu ludzi w Polsce zdaje sobie sprawe z powagi sytuacji,niewielu chce po prostu przyjac  do wiadomosci ze machina anty Polska szczegolnie  ta ktora dzisiaj  sama siebie okresla –Polacy-Humanisci-Patroci-  to zaraza ktora jak rak drazy i pochlania nasza Ojczyzne.
Nieswiadomosc ,wygodnictwo a przede wszystkim  wielka kasa  to glowne przyczyny przymykania oczu,oszukiwania samych siebie ,oraz  dyslektyzmu  moralnego. Szumowiny i Opary bolszewizmu ktory przetracil kregoslup narodowi Polskiemu  wyplywaja na powieszchnie , niektorym niestety smakuja jak pianka z dobrej kawy,smakuja i sa zlizywane bo godnosc zlizywaczy jest pod ochrona. Chronia sie zlizywacze pod pseudonimami.
Hitler byl bee Stalin jest mniam,klamstwo Oswiecimskie jest scigane ,klamstwo komunistyczne  to pojecie ktore nie istnieje w swiadomosci spoleczenstwa  a co gorsza nie istnieje w zapisach prawa Polskiego.
Wszystko na co bylo stac  tak zwanych poslow na sejm to art.13 konstytucji RP.
Powoli lecz skutecznie  dokonuje sie  falszowania i pisania na nowo najnowszej histori naszego kraju.
Toczek historie  na nowo toczy.


@AussieJC 23:09:47
Przesłużyłem sporo ponad 30 lat w WP. W WP a nie LWP jak niektórzy uporczywie to lansują. Nie był to sposób na łatwe życie ale kontynuacja chlubnych pokoleniowych tradycji rodzinnych w służbie Polsce i Narodowi. Służbie w odzyskaniu niepodległości, walkach z agresorami 1939 r. a także w wyzwalaniu Ojczyzny. Znam życie żołnierskie dość dobrze, bo nie salony były miejscem gdzie zdobywałem swoją wojskową edukację. Wiem co to chłód, nie przespane noce, długa rozłąka z najbliższymi. Wiem co to draństwo, podły szantaż, odstawka i zwykła ludzka podłość. W swojej służbie miałem jednak szczęście być dobrze dowodzonym, co owocowało także tym co o mnie mówili moi podwładni. Czytając Pański komentarz odnoszę wrażenie, że albo miał Pan wyjątkowego pecha i trafiał na faktyczne miernoty i kanalie albo uprawia Pan propagandę i oczerniania tego o czym niewiele Pan wie. Służby specjalne, aparat polityczny, choć o dużych przyznaję wpływach to jednak ledwie cząstka Wojska Polskiego. Nie tędy biegnie linia podziału między dobrem a złem. Głosząc takie tezy krzywdzi Pan wielu, którzy zasługują na zgoła inne oceny. Jeżeli kieruje się Pan racjonalnymi przesłankami w ocenianiu takiego organizmu jakim było i jest Wojsko Polskie zalecałbym mniej emocji. Taka krytyka "wszyscy..., napluł bym..." nie wzmacnia Pana wizerunku. Z żołnierskim pozdrowieniem.
nadużycie link skomentuj
Marek Toczek 16.02.2012 21:20:02

Admirale Ludowego Wojska Polskiego Marku Toczek  zolnierz ,obojetnie jaki i skad powinien miec odrobine honoru.
Ryszardowi Oparze ktory  piszac o bankach nie mogl sie obejsc jak zwykle bez wychwalania sluzb pan nie pomoze –cyatat R.Opary ;

:Wojsko i Kadra oficerska, zostały bardzo skutecznie w ostatnich 20-latach zniszczone i rozbite lub emerytowane. Służby Specjalne i Wywiad, kiedyś zaliczane do najlepszych na Świecie, zamiast funkcjonować we właściwie rozumianym interesie Państwa – zostały podporządkowane interesom partyjnym albo wręcz powiązaniom polityczno-biznesowym. A przecież Służby Specjalne to podstawowy i nieodzowny element kontroli sprawnie funkcjonującego Państwa:
Tym co pisze R.Opara potwierdza on tylko to co pisalem o nim w mych artykulach.
Potwierdzacie  oboje geneze powstania portalu nowy ekran.pl . Potwierdzacie ponownie slowa R.Opary ktory w swym wywiadzie  video  skarzac sie na mnie mowil ; postanowilem stworzyc taki portal internetowy;
Pan zostal emerytowany,wasz  portal Pro Militio.pl  takze, wiec pietro wyzej  zalozyliscie redakcje nowy ekran .pl . Smrod waszych pieniedzy  przyciagnal wielu ,dorobiliscie do tego motyw pod tytulem  Tomasz Łażący Łazarz Parol ktory walczac z cenzura zaklada wlasny portal. Wszystkim jakos umknelo ze T.Parol od samego poczatku  pisal ze ten projekt bedzie mial nazwe –ekran- umknelo takze to ze Parol przedstawil was duzo pozniej ,dopiero po tym jak portal  juz ruszyl,ukrywajac ze nazwa –ekran- zostala juz bardzo dawno temu wykupiona wlasnie przez pana R.Opare.
Tomasz Parol red.naczelny uzywajacy na portalu nowy ekran.pl  nicku Łażący Łazarz  oraz  zaczarowana  dorozka to osobna historia-niezwykle latwo i za pomoca duzej kasy pozyskana przez was panie Toczek. Jednakze swiadczy dobitnie ile  jestescie w stanie zainwestowac  w wykup nieczystych dusz .
Tak pan R.Opara mowi prawde  twierdzac ze to on jest pomyslodawca i tworca portalu nowy ekran.pl. Reszta to tylko smrod pieniedzy.
O portalu Pro Militio .pl oraz  ludziach ktorzy go stworzyli pisal niejednokrotnie  Aleksander Scios , ja dodam tylko tyle redakcja pro militio ma siedzibe w tym samybudynku co nowy ekran.pl na nowym swiecie w Warszawie ,znajduje sie pietro wyzej. Portal Pro Militio co prawda  zamilkl po powstaniu nowego ekranu  ale z latwoscia znajdziemy na nim  obecnego redaktora nowego ekranu .pl Pawla Pietkuna  R.Opare  R.Szeremietewa generala Wileckiego jako szefa oraz  Marka Toczka i wiele wiele osobistosci dzisiaj  aktywnie piszace na nowym ekranie.
Czy zatem powinno dziwic  to ze na nowym ekranie .pl  admiral ludowego wojska Marek Toczek pisze historie  najnowsza Polski na nowo.
Nie powinno ale powinno  spowodowac reakcje  tych wszystkich ktorzy piszac na nanwym ekranie  maja swiadomosc historyczna  i odrobine szacunku dla Wojska Polskiego,tego prawdziwego  , oraz dla tych wszystkich ktorzy co prawda w LWP sluzyli lub konczyli szkoly oficerskie ale  albo z niego zostali usunieci lub pozamykani w wiezieniach jak chociazby te stworzone w czasie stanu wojennego .
Admirale LWP Marku Toczek czy pan wie ze w czasie stanu wojennego byli oficerowie LWP ktorzy odmowili wykonania rozkazow ,odmawiali  wyprowadzania wojska na ulice. To byli prawdziwi zolnierze i im mozna chylac czola oddac czesc i powiedziec ze byli zolnierzami WP a nie LWP.
Pan sie do nich nie zalicza pan zaklamujac historie dzisiaj  po prostu kontynuuje to co pan robil bedac oficerem LWP.
Panie Toczek czy pan nie zna wypowiedzi generala Gruby ktory mowil
-Jan Dziadul pyta gen. Grubę o zakres i skalę sowieckiej penetracji: „Pojawienie się pracowników KGB, czy innych wówczas zaprzyjaźnionych służb, nie było chyba dla milicji może bardziej dla SB, niczym wyjątkowym?

- To prawda, byliśmy wykonawcami określonej polityki państwa. Obowiązywał podział na wrogów i przyjaciół. Niech Pan nie wierzy tym wszystkim, którzy teraz zapewniają, że oficerów GRU traktowali jako agentów obcego państwa. Wywiad radziecki dla naszych dowódców nigdy nie był wywiadem obcym. Jeżeli do tego w ich dyspozycji znajdował się nowoczesny sprzęt wojskowy produkcji radzieckiej, to jest więcej niż pewne, że musieli być w jakiejś formie akceptowani przez KGB lub GRU.”

-Poseł Okrzesik, przewodniczący Podkomisji Specjalnej do Spraw Zbadania Działalności byłej WSW, stwierdza, iż „Niszczenie akt wojskowych i policyjnych służb specjalnych zaczęło się na terenie całego bloku wschodniego mniej i więcej w tym samym czasie. Można podejrzewać, że w sensie ogólnym operację i tę nadzorowało KGB.

-Dysponujemy informacjami, że przed zniszczeniem akta były mikrofilmowane. Wiele wskazuje, że mogą znajdować się poza granicami kraju. Niewykluczone, że gdzieś tam istnieje kompletne archiwum WSW, do którego nie mamy dostępu. Znajdują się w nim m.in. teczki wszystkich informatorów kontrwywiadu wojskowego. Nie potrzebuję wyjaśniać, co może to oznaczać z punktu widzenia bezpieczeństwa państwa.”
Panie Toczek WP  bolszewikow  gonilo pod Moskwe. LWP jak pan z powyzszego wywnioskowal bylo wojskiem uzaleznionym od Moskwy i calkowicie Moskwie podporzadkowanych.
Podczas puczu  w Moskwie general Wilecki szef Pro Militio  i ojciec radcy prawnego R.Opary  pani Wileckiej ktora  w imieniu genegalow straszyla mnie i portal salon 24 procesami   wiernie sluzyl LWP i wyrazal gotowsc stanac w jednym szeregu z obrancami socjalizmu . Obiecywal Moskwie pomoc na terenie  Polski.
Pan panie Toczek jako wierny tradycji najgorszych czasow LWP
Byl pan jedynym przypadkiem przeniesienia oficera marynarki do  jednostki  spadkobiercy KBW czyli  Nadwiślańskie Jednostki Wojskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
***
Nadwiślańskie Jednostki Wojskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (w latach 1997-2002 Nadwiślańskie Jednostki Wojskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji) – formacja specjalnego przeznaczenia, podległa Ministrowi Spraw Wewnętrznych.
W czasach Polski Ludowej były to jednostki bezpieczeństwa wewnętrznego, kontynuowały działalność KBW. W początkowym okresie stanu wojennego w Polsce jednostki te zostały wykorzystane do przejęcia obiektów RTV w ramach operacji Azalia. Za czasów prezydentury Lecha Wałęsy utrzymały swoją pozycję w MSW. W okresie Rady Ministrów Jana Olszewskiego oskarżane o próbę wyprowadzenia żołnierzy z koszar po ogłoszeniu 4 czerwca 1992 r. tzw. Listy Macierewicza.
Od 1995 podjęły się wypełniania nowych zadań, takich jak ochrona obiektów rządowych i placówek dyplomatycznych. W jej skład wchodziły pododdziały ochrony, antyterrorystyczne, łączności, jak również pułk lotnictwa transportowego. Rozwiązane w 2002 roku. Zadania i większość kadry przejęło BOR.
Jednostki Nadwiślańskie były rozlokowane w kilku częściach kraju (Bieszczady, Śląsk, Warmia). W Warszawie przy ul. Podchorążych 38 (m.in. Dowództwo Nadwiślańskich Jednostek Wojskowych, Jednostka Wojskowa nr 2610).
Dowódcy
płk/gen. bryg. Jan Siuchniński (1964-1983)
płk Wiktor Filipek (1983-1986)
gen. bryg. Edward Wejner
płk dypl. pil. Józef Pęcko
kontradm./wiceadm. Marek Toczek
gen. bryg. Zbigniew Bieżuński
gen. bryg. Bronisław Młodziejowski
płk dypl. Damian Jakubowski

***Marek Toczek (ur. 8 października 1947) - polski wiceadmirał i polityk. Jest morskim oficerem pokładowym niszczycieli i inżynierem techniki nawigacji. W latach 1965-1996 służył w Siłach Zbrojnych, będąc m.in. dowódcą działu broni podwodnej ORP "Warszawa", dyrektorem Departamentu Spraw Obronnych w Ministerstwie Transportu, Żeglugi i Łączności oraz dowódcą Nadwiślańskich Jednostek Wojskowych. Został odwołany wskutek ujawnienia jego działalności politycznej. Po zwolnieniu związał się z formacjami politycznymi o poglądach narodowych
Co prawda nie musial pan atakowac sejmu wraz z zolnierzami  KBW aby obalic rzad Olszewskiego bo wyreczyl was was inny agent JK  Mikke .Przygotowany przez was i wiedzac ze pan premier Olszewski przygotowuje ustawe lustracyjna  zglosil za wasza rada projekt uchwaly lustracyjnej ktora poparly wszystkie partie  w sejmie tylko po to aby uniemozliwic panu Olszewskiemu dokonczenia prac nad ustwa .
Panie admirale LWP  Marku Toczek nie zmieni pan histori ani faktow  a wprowadzenie Aleksandra Guzowatego na wasz portal Pro Militio inaczej zwany Nowy Ekran.pl  pokazuje jasno skad wasza ferajna i jakie macie cele.
Polskie idee narodowe wykorzystywaliscie od zawsze poczawszy od Moczara  do dzisiaj. Nie sa wam obce metody manipulacji spoleczenstwem .
Ale taka manipulacja nie przejdzie panie Toczek
Ludowe Wojsko Polskie to zupelnie co innego niz Wojsko Polskie a panskie proby zaklamania histori Polski to wstyd i hanba .

Miroslaw Mrozewski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz